Ihlamur Kasrı *

Ihlamur Kasrı

Doğal olarak düğünün en önemli detaylarından biride düğünün nerede yapılacağıdır. İyi bir mekan seçiminin, ailenize ve size layık, tarzınıza uygun, içinizin sineceği bir yer olması, tabikide muhteşem bir düğün için olmazsa olmazdır. Böyle büyük organizasyonu, konuklarınızla beraber Ihlamur Kasrı gibi büyüleyici bir ortamda, etkileyici düğün müzikleri eşliğinde gerçekleştirdiğinizde ise unutulmaz bir düğün gecesi sizleri bekliyor demektir.
Ihlamur Kasrı, İstanbulluların düğün organizasyonları için büyük önem taşır. Konumu itibariyle çiftlerin gözde tercihleri arasında yer alan mekanımız ; Beşiktaş, Nişantaşı ve Yıldız üçgeninde yer alır. Böyle bir düğün mekanının şehrin tam ortasında ve kolay ulaşılabilir olması, onu bir kez daha özel kılar. Sınırlarına girdiğiniz an itibariyle yemyeşil bir huzur veren Ihlamur Kasrı, doğayı ve tarihi birleştiren yapısıyla da düğün organizasyonları için mükemmel bir alternatiftir.
Görkemli bir düğüne imza atmak istiyorsanız, içerisinde farklı hatıralar barındıran ve köklü bir geçmişe sahip orijinal mekanları tercihleriniz içerisine eklemeniz, rüya bir gece yaşamanızda önemli bir rol oynayacaktır. Yapacağınız bu önemli tercihte mekan olarak karar verebileceğiniz en güzel örneklerden biri de Ihlamur Kasrı’dır.
muhteşem salonu ve dış görünümüyle sizi büyülecek ve tercihlerinizde ön sıralarda yer verebileceğiniz etkileyici bir atmosfere sahiptir. Kararınızı ilk görüşte aşk gibi vereceğiniz bir cazibeye sahip olan Ihlamur Kasrı, sizi adeta içine çekecek, düğününüzde sadece sizin değil davetlilerinizinde unutulmaz bir gece yaşamasına vesile olacaktır.
Ihlamur ağaçları altında, muhteşem bir atmosfer ile unutulmaz bir bahar veya yaz düğünü yapma hayalleri kuran çiftler için ideal bir mekan.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Ihlamur Kasrı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ihlamur Kasrı hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ