Hayat Boyu Galibiyet: Bülent ve Serap

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

21.03.2024

Milli takımda maç kutlaması böyle olur...

Ve tanıştılar…

Bülent BJK ve milli takımda basketbolcu. Biz de Adana’da milli takımın hazırlık maçı olduğu bir zamanda karşılaştık ve tanıştık.

stad

Teklif getiren galibiyet

Oldukça romantik bir teklifti. Eşim kazandıkları bir maç sonrasında “Bundan sonraki maçları beraber izlemek ister misin?” diyerek, evlenme teklifi etti.

bilrikte_poz

Olimpiyat öncesi hazırlık süreci

Kararımızı aldıktan sonra bu güzel haberi ailelerimizle paylaştık. Eşimin yoğun temposundan dolayı, aramızda mütevazı bir nişan yapıldı. Londra Olimpiyatları’na gideceği için de düğün hazırlığımızı kısa bir süreye sığdırmak zorunda kaldık.

kolaj

“Misafirlerimizin aklına kazınmak istiyordum”

Düğüne hazırlık aşamasında en çok keyif aldığım şey gelinlik provalarım oldu. Çünkü gelinliğim düğün gecem için en önemli değerlerden biriydi benim için. Misafirlerimizin aklına kazınmak istiyordum. O yüzden en keyif aldığım aşama gelinlik seçimi ve provaları oldu. Gelinlik seçimimin bu kadar keyifli olmasının bir başka sebebi daha vardı ki o da; kendimi Adana’nın en köklü, en iyi modaevlerinden birine bırakmış olmamdı. Mustafa ve Haluk Şenbayrak’ın ellerinde olduğumu bilmek çok rahatlatıcıydı. Gelinliğimi düğünden üç ay önce de aldım. Bülent’in damatlık seçimi ise Sarar’dan yana oldu.

merdivenler

Tarih kokan bir düğün

Tarihe düşkünlüğüm olduğu için, tarih kokan bir mekanda olmasını çok istiyordum. Nitekim eşim de bana sürpriz yapıp Ihlamur Kasrı ile anlaştı. Tam istediğim gibi tarih kokan, her detayın bize ait olduğu rüya gibi bir düğün oldu.

tarihi_mekan

Ve detaylar…

Havuz süslemesi, misafir karşılama, ordövr tabağı, davetli yemeği ve sanatçı seçimine çok dikkat ettik.

Organizasyon firmamız sayesinde her şey tamamdı

Düğün organizasyon firmamız gerçekten çok iyiydi. Bütün detayları düşünmüşler ve unuttuğumuz, atladığımız hiçbir şey olmadı. Burdan Aris Organizasyon’a da teşekkür etmek istiyorum.

org_firma

Hem ağlarım hem giderim

Normalde pek ağlayan biri değilimdir ama düğün günü duygulanıp çok ağladığım için üç kere makyajım yenilendi; tabi bu aynı zamanda bana çok da komik geldi. Tam anlamıyla hem güldüm hem ağladım diyebiliriz.

Balayı tercihi

Balayımızı Kıbrıs’ta geçirdik. Çok güzel hatıralarla süslediğimiz unutamayacağımız bir tatil oldu.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

semiha

Düğün Tarihi: 17.10.2014


evlenme teklifi çok güzel omuş mutluluklar