Kırçiçeği Garden*

Kırçiçeği Garden
Siz sevgili misafirlerimizin sonsuz beğenisini kazanmaya yetecek kadar uzun süredir hizmetinizde olanKırçiçeği Garden Düğün Salonları, üstüne düşen görevi en kaliteli ve başarılı şekilde yerine getirdiği Kır ortamında özenle baktığı bahçesi ile daima ilk tercih edilen mekânların başında gelmiştir.

Her türlü zevk ve beğeniye hitap edebilme kabiliyetinde olan Kırçiçeği Garden bünyesinde gerçekleştirilen organizasyonlar daima hatırlanır ve ağızdan ağıza anlatılır olmuştur. Kurumsal yapısı ve ciddi çalışma prensipleri ile kararlaştırılan her hizmet umulduğundan daha yüksek beklentilere cevap vermektedir.

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da siz saygıdeğer misafirlerimizin talepleri doğrultusunda bir çok organizasyona birlikte imza atacağız.

Düğün Organizasyonları,

Nişan geceleri,

Nikâh törenleri,

Mezuniyet Törenleri

Şirket toplantıları ve kutlamaları

Doğum Günü Partileri

Ve daha bir çok organizasyonu üstlenebilecek mekân ve kapasiteye sahip olan işletmemizde, dilerseniz açık kır ortamını dilerseniz de kapalı salonumuzu kullanabilme imkânına sahip olacaksınız.

Daima sizler için, sizinle birlikte…

Kırçiçeği Garden… Cennetin ilk basamakları…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
İR İrem Düğün Tarihi: 30/07/2015

düğünden sonra mekanın sahibi ilede görüştüm hayatım boyunca eğlendiğim tek düğün kendi düğünümdü 12 ye kadar olan düğün pist hiç boş kalmadığı için 1,5 - 2 ye kadar sürdürdüler yöneticisi zaten sürekli tüm gün boyunca yanımızda oldu tüm ihtiyaçlarımızı karşıladı bizi yönlendirdi garsonlarda iyiydi aksama olmadı 500 kişi için görüşüldü ama daha fazla kişi geldi hiç bir şekilde ekstra bir durum olmadı ses sistemi çok güzeldi davuldan saza kadar hepsi varsı ışıklandırma olarka da gayet iyiydi çok içimize sindi palyoçolar geldi çocukları parka götürdüler mekanın arka tarafında park vardı boyama yaptılar gelen misafirler için trafiğe girmeden ulaşılabilen bir mekandı bizim düğünümüz olduktan sonra konuklarımız arasında 4 5 kişi de organizasyonları için bu mekanı seçtiler

BU burak Düğün Tarihi: 30/07/2015

300 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik. Garonların ilgisi vs. hersey çok hoştu. Bunun dışında kötüydü diyebileceğim hiçbir şey yok. Herşeyden çok çok memnun kaldık. Mekan görsellik bakımındanda oldukça tatmin edici bir yer. Süslemeleri gayet hoş.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kırçiçeği Garden ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kırçiçeği Garden hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap