ÇamlicaTepesi Sosyal Tesisleri*

ÇamlicaTepesi Sosyal Tesisleri
Çamlıca, İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasındaki ilçelerinden Üsküdar’daki yüksek bir tepenin üzerinde yer almaktadır. Çamlıca tepelerinden İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi’nin panoramik manzarası seyredilebilir. . .İstanbul sakinleri şehrin manzarasını, bilhassa günbatımını, seyretme zevkini yaşamak için Çamlıca Sosyal Tesisini sıklıkla tercih ediyorlar. Büyük Çamlıca Tepesi’nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çamlıca Sosyal Tesisleri, köşkleri, çeşmeleri, çay bahçeleri, tarihi anıt ağaçları, restoranları, yürüyüş parkurları, rengarenk çiçekleri, muhteşem bitki örtüsü, temiz ve güler yüzlü personeli ile hizmet veriyor. Çamlıca Sosyal Tesisi, İstanbul kentinin yerel sakinlerini olduğu kadar yurtdışından da çok sayıda ziyaretçi ilgi gösterdiği yegane noktalardan. Çamlıca’da yerel yemeklerin yanı sıra geleneksel Türk hamur işi yemeklerini Klasik Türk müziği eşliğinde yiyebilir, Boğaz manzarası eşliğinde çaylarınızı yudumlayarak kendinizi Çamlıca’nın güzelliklerine bırakabilirsiniz. Doyumsuz İstanbul ve Boğaziçi manzarası sizi bugünden alıp yüzlerce yıl öncesine götürecektir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
İS İSHAK Düğün Tarihi: 20/09/2015

İstanbulu seyrettim :) bizler burada nikahtan sonra kutlama yemeği ve fotoğraf çekimi yaptık. 15 kişilik bir kutlama yemeği düzenledik. Yemeklerin tadı, sunumu ve görselliği güzeldi. Mekanın görselliğinden de memnun kaldık.

T&M tugba & mesut Düğün Tarihi: 22/08/2015

Manzarasından dolayı ve ulaşımdan dolayı tercih ettiğimiz mekandan memnun kaldık. Üsküdar da olan nikahımız sonrasında belirttiğim gibi ulaşım ve yakınlık açısından tercih ettik mekanı. 50 kişi konuğumuz vardı oldukça sakin olan ortamdan memnun kaldık. Tavsiye edeceğim ve keyif aldığımız bir mekan, konuklarımda memnun ayrıldı mekandan.

EL Elvira Düğün Tarihi: 17/08/2015

Fiyat ve kalite olarak gerçekten çok iyi bir yer.Orgaziasyonumuz 100 kişilikti ve yemekli oldu.Yemekler çok lezzetliydi.Sunum çok şıktı.Işıklandırma,müzik çok güzeldi.Çok geniş bir alan.Çok kaliteli ve uygun bir mekan.Mekan sahibinin ilgisi,garsonların ilgisi çok güzeldi.Davetlilerim çok memnun ayrıldılar buda bizi çok mutlu etti.

Filiz Düğün Tarihi: 18/06/2015

Öncelikle açık alan olması, hizmet kalitesinin muhteşem olması ve özellikle fiyatının uygun olması tercih sebebimdi. Masa düzeni ve süslemeler olarak Şebnem Organizasyondan destek aldık ve her şey muhteşemdi, ışıklandırma, orkestra çok güzeldi, yemekli bir organizasyondu ve yemekler çok lezzetliydi, ulaşımı rahat ve kolaydı, toplu taşıma aracı vardı, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldık. konuklarımız çok beğendi.

ME merve Düğün Tarihi: 07/06/2015

270 Kişilik bir düğündü açık alan olduğu için zaten çok ferahtı mekan . Yemekli bir düğün gerçekleştirdik gayet lezzetliydi sıcak servis edilmişti. Konukların yorumları bu şekilde oldu en azından . Açık alan genelde riskli olabiliyor ama mekanın hem açık hemde kapalı alanı olduğu için sorun olmadı . Herhangi bir durumda kapalı alana geçilecekti çünkü. Orkestra ,fotoğrafçı onlar da çok profosyonellerdi. Tavsiye ederiz

.
Evleneceklere Destek Hareketi
ÇamlicaTepesi Sosyal Tesisleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için ÇamlicaTepesi Sosyal Tesisleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap