Diyarbakır Sosyal Tesislerde Düğün

Samimi bir kutlama için aradığın tüm sosyal tesisler burada. Diyarbakır sosyal tesislerini tek sayfada incele, ücretsiz teklif al!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün Fikirleri

Uygun fiyatlı düğün yapmanın en bilinen yolu öğretmenevi ve diğer sosyal tesislerde düğün yapmaktır. Çiftlere pek çok avantaj sunan bu tesisler birçok düğün konsepti için oldukça idealdir. Dört mevsim düğün için elverişli olan sosyal tesislerde yaz aylarında yapacağınız bir düğün için açık alanları tercih edebilirsiniz. Şehrin ortasında yeşillikler içerisinde bir alana sahip olan sosyal tesisler kır düğünü için oldukça idealdir. Kır düğünü için ışıklandırmaların ve çiçeklerin yoğunlukta olduğu bir konsept oluşturabilirsiniz. Ferforjelere konumlandırılmış çiçeklerle bir gelin yolu hazırlatabilir, masalarda led aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Düğün alanı da ışıklarla çevrelenerek romantik bir atmosfer yaratılabilir. Kış düğünü için varsa tesisin kış bahçesini yoksa restoran ya da balo salonunu tercih edebilirsiniz. Kış bahçesi için kış konsepti yaratabilirsiniz. Masalarda kurutulmuş çiçekler süsleme olarak oldukça hoş duracaktır. Davetlilerinize düğün hediyesi olarak altın sarısına ya da gümüş renge boyanmış kozalaklar verebilirsiniz. Mekanda kullanacağınız gün ışığı ledlerle de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Balo salonu süslemesinde önem vermeniz gereken şey masa süslemeleridir. Mekanda dikkatleri en çok masaların çekeceğini unutmayın. Masa süslemesinde kullanacağınız şık şamdanlar mekanı oldukça zengin gösterecektir. Gelin damat masası süslemesinde de şamdan ve çiçekleri kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Sosyal Tesisleri

Diyarbakır’da size otantik hizmet sunabilecek sosyal tesisler bulunmaktadır. Eğer samimi, şık ve otantik bir düğün yapmak istiyorsanız bu tarz sosyal tesislerle iletişime geçerek hem sıcak hem kaliteli hem de bütçe dostu düğün organize edebilirsiniz.

Diyarbakır’da sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsanız en az 6 ay ya da 1 sene öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmayın! Sosyal tesisler en çok tercih edilen düğün mekanları olduğu için düğün yapacağınız tarihte müsait bir tesis bulamayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Diyarbakır Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular