Düğününüzü Sevdiklerinizle Paylaşın

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:06 dakika

29.06.2020

O mutlu anı ve heyecanınızı sevdiklerinize duyurmak, onlarla paylaşmak için sadece on dakikanızı ayırın! Size ait özel bir sayfa ile ilişkinizin istediğiniz her detayını dostlarınızla paylaşmanızı sağlayacak sitemiz aracı ile heyecanınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz.

Paylaşmak Mutluluksa

Mutluluk paylaşarak çoğalır. Siz de dostlarınızla sevdiklerinizle bu mutlu günü paylaşmak için yanıp tutuşuyorsanız güzel bir önerimiz var. Sadece on dakikada oluşturacağınız, tamamen size özel bir web sayfası istemez misiniz? Sitemiz; içeriğini ve tasarımını, beğeni ve isteklerinize göre düzenleyebileceğiniz özel bir alan, bir mutluluk paylaşım aracı. Hemen düzenlemeye başlayın!

paylasmak_mutluluksa1

Profilinizi Oluşturun

Aile üyeleri ve dostlarınıza bu güzel günün haberini vermek için ana sayfa bilgilerinizi girerek işe başlayın. Kişisel bilgilerinizi girerek profilinizi oluşturun, eğer belirlediyseniz düğün zamanı gibi bilgileri ekleyin. Sitenizin isminin nasıl görüneceğini düzenleyebilir, tarih ve mekanı henüz belirlemediyseniz yaklaşık bir tarih girebilirsiniz. Ayrıca profil fotoğrafınızı da ekleyerek gülümsemelerinizle ana sayfanızı süsleyebilirsiniz.

profilinizi-olusturun

Tasarımı Düzenleyin

Nasıl bir çift olduğunuzu, aranızdaki sevgiyi anlatacağınız ve en özel anlarınızı paylaşacağınız bu sitenin nasıl görünmesini istiyorsanız tasarımını o şekilde düzenleyebilirsiniz. İster romantik ister çevreci bir çift olun birçok seçenek arasından kendinizi en güzel anlatan sayfa tasarımını seçip, sevdiğiniz renklerle sayfanızı düzenleyebilirsiniz.

tasarimi-duzenleyin

Alt Başlıklar ve İçerik

Sitenizde olmasını istediğiniz sayfaları seçin. Alt başlıkların isimlerini değiştirip, yayınlamak istediğiniz sıralamaya göre yeniden şekil verin. Sayfa içeriklerini ister yazılar isterseniz de fotoğraflarla oluşturarak yayınlayın. Örneğin; evlilik teklifini aldığınız anın eğer varsa fotoğrafını ekleyip, hikayesini anlatarak işe başlayın ve düğün hazırlıklarını tamamladıkça sayfa eklemesi yaparak bütün güzel anlarınızı dostlarınıza duyurun.

alt-basliklar-ve-icerik

Düğün.com'un sizler için düzenlediği Planlama Araçlarının hepsini görmek için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

sezen

Düğün Tarihi: 22.10.2014


çok güzel bi site olmuş tebrikler