Burgaz İzer Hotel

E-posta Gönder

  • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Burgaz İzer Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Burgaz İzer Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Burgaz İzer Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Burgaz İzer Hotel Sık Sorulan Sorular

Burgaz İzer Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Burgaz İzer Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Burgaz İzer Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Burgaz İzer Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Burgaz İzer Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Burgaz İzer Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Burgaz İzer Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Burgaz İzer Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Burgaz İzer Hotel düğün dışında açılışlar, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Burgaz İzer Hotel Hakkında

Unutulmaz düğünleriniz için doğru adrestesiniz. Burgaz İzer Hotel, sağladığı birçok fırsat ile konuklarını memnun ederken, en özel anlarını kusursuz bir organizasyona dönüştürüyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Otelimiz Kırklareli’nin merkez ilçesi Lüleburgaz’da faaliyet gösteriyor. Konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sağlayan işletmemize özel araçlarınızla gelirseniz geniş otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebilmektesiniz. Çorlu Havaalanı’na sadece 30 dakikalık mesafede yer aldığımızı da söyleyelim.

Modern bir tasarım ile dizayn edilen otelimiz konuklarına konforu ve şıklığı aynı anda sunuyor. Otelimizde düğünlerinizi açık ve kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Havuz başındaki geniş çim alanımızı ortaklaşa kullanıyor ve masalarınızı hem havuz başına hem de çim alana özenle yerleştiriyoruz. 1000 kişiye kadar çıkan kapasitemiz ile bu alanımızda büyük kır düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Masa ve sandalyelerinizi kır konseptine göre süslüyor ve tüm aksesuarları tarafımızdan temin etmenizi sağlıyoruz. Kapalı alanımızın ise şık detaylardan oluşturulduğunu ve en özel anlarınızı nezih bir ortamda yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Yüksek tavana ve kolonsuz bir salona sahip olduğumuz bu kapalı alanımızda da tüm süslemelerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Organizasyonlarınızdan önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz konforlu odalarımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Toplamda 88 odaya sahip olduğumuzu ve uygun fiyatlarımız ile konaklama konusunda da sizi mutlu edeceğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Güler yüzlü ekibimiz tarafından bizi tercih ettiğiniz anda başlayacak ilgimiz otelimizden ayrıldığınız ana kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Tüm detayların eksiksiz bir şekilde halledildiği ve hiçbir aksaklığın yaşanmaması için çalışıldığı otelimizde güler yüzümüz enerjinizi yükseltecek.

Fırsatlardan yararlanmak ve Burgaz İzer Hotel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Unutulmaz anlarınız için doğru adres Burgaz İzer Hotel.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.