Kaya Palas Hotel

E-posta Gönder

 • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Kaya Palas Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kaya Palas Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kaya Palas Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Bahçe Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kaya Palas Hotel Sık Sorulan Sorular

Kaya Palas Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kaya Palas Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kaya Palas Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kaya Palas Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaya Palas Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kaya Palas Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaya Palas Hotel düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kaya Palas Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaya Palas Hotel düğün dışında parti, nişan, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kaya Palas Hotel Hakkında

3 yıldız standartlarına uygun bir şekilde yıllardır üstün hizmet kalitesi ile Kaya Palas Hotel Kırklareli'de faaliyet gösteriyor.

Otelimiz konaklama imkanları dahilinde tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve kral odası olarak 4 farklı oda seçeneği sunuyor. Otel düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen konuları için de farklı konseptler de hizmet sağlıyor.

Organizasyonlarınızı 4 tarafı cam ile çevrili, şehir manzaralı ve havuz başındaki terasımızda ya da geniş bir yeşil alanda konumlanmış olan bahçemizde gerçekleştirme seçenekleriniz bulunuyor. Böylece yaz aylarında kır düğünü konseptinde düğün tercih ederken kış aylarında da şık bir ambiyans ile dekore edilmiş ışıl ışıl terasımızı kendi konseptinizde tasarlama şansınız oluyor.

Her özel organizasyonunuz için gece boyunca yanınızda olacak organizasyon sorumlumuz sayesinde keyifli geceleriniz eksiksiz ve hayallerinizdeki gibi tasarlanmış olacak.

Ayrıca mutfak ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor ve en taze malzemelerin seçilmesinden sunulmasına kadar her aşama ile ilgilenen personellerimiz bulunuyor. Bu sayede Kaya Palas Hotel yemekli organizasyonlarınızı lezzetli yemekler ile taçlandırıyor ve şık sunumlar ile servis ediliyor.

Profesyonel müzisyenlerimiz ile de eşsiz geceniz kesintisiz bir müzik şölenine dönüşüyor. Her isteğiniz uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmiş oluyor.

Balayı çiftlerimiz için konforlu ve şık bir suit oda ve odada sabah kahvaltısı seçenekleri sunuluyor. Şehir dışından gelen konuklarınıza da kalacak bir yer arayışına girmenize de gerek kalmıyor. Çünkü yapmanız gereken daha önceden sayı bildirerek otelimizdeki kapasiteye uygun sayıda konuğunuz için yer ayırtmak.

Çiftimize ise son hazırlıklarını gelin odasında tamamladıktan sonra eğlencenin tadını çıkarmak ve sevdikleri ile eşsiz bir gece geçirmek kalıyor.

Hatta şehri gezmek ve tarihi yerleri görmek isteyen konuklarımız için; Atatürk Evi, Ali Rıza Efendi Kültür Evi ve Bal Mumu Müzesine de yakın olması ile uygun bir tercih oluyor.

Siz de Kaya Palas Hotel’in organizasyonlarınız için doğru tercih olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken formu doldurarak banket birimimiz ile irtibata geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Rauf Denktaş Bulvarı Pınar Mah. Turist Yolu Üzeri No:6 Kırklareli

 • Nasıl gelinir?

  Turist Yolu üzeri Kırklareli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.