Emex Otel İstanbul*

Emex Otel İstanbul
Muhteşem deniz ve Prens Adaları manzarası ile en özel gününüzü daha özel hale getirmeye ne dersiniz? Üstü açılır kapanır teras katı ve balo salonu ile Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örneklerini sunduğumuz aynı zamanda farklı ve modern çizgileri bir araya getirerek hayallerinizdeki düğünü sizlerle birlikte yaşamak istiyoruz. Emexotel Kartal yaz mevsiminde muhteşem deniz manzarası ile banket düzeninde 450,kokteyl düzeninde 700 kişilik organizasyonlar ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
Z&K zuhal & Kerim Düğün Tarihi: 07/10/2017

Ekim ayının ilk haftası hem kına gecemiz hemde düğünümüz Emex Otel’ de gerçekleşti. Herşey o kadar şahane gitti ki hayallerimizin ötesinde bir düğün süreci yaşadık.? Salonlar’ dam tutun, yemeklere, yemeklerden müziğe herşey mükemmeldi.Başta Müdüre Emel Hanım ve Şef garson Osman Bey’ e aylarca bize son derece dostça yaklaşıp yardımcı oldukları için minnettarız. Doğma büyüme Kartallı olarak semtimizde böyle bir müessese bulunduğu için kendimizi çok mutlu hissediyoruz. İnsanın düğününün muhteşem geçtiğini hatırlaması kadar güzel bir hatıra olamaz ? Başarılarının devamını dileriz, Sevgiler???

Z&Ü Zeynep & Ümit Düğün Tarihi: 09/09/2017

09.09.2017 tarihinde düğünümüz oldu öncelikle organizasyon aşamasında bizimle ilgilen Emel hanım ve baş garson Osman beye sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz düğünümüz şahaneydi misafirlerimiz çok mutlu ayrıldı hizmet son derece süperdi ordövr tabağından başlayın ana yemek, pasta meyve tabağına kadar herşey çok taze ve çok lezzetliydi. Salonun yapısı itibariyle talebe göre açık hava veya kapalı alan sunmaları çok şahane biz gerçekten çok teşekkür ederiz düğün yapacaklar Tavsiye ediyoruz. Zeynep&Ümit Keskinbora

N&T Nazik & Turusan Düğün Tarihi: 01/05/2016

Her şeyiyle memnun kaldığımız, sorunsuz bir düğün oldu. Başta Emel Hanım olmak üzere tüm çalışanlara tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Nazik Esin Burçkin

S&A Seda & Aytuğ Düğün Tarihi: 29/12/2015

Deniz ve ada manzaralı olan mekandan genel anlamda çok memnun kaldık, hatta konuklarım da o kadar memnun kalmış olacaklar ki 2, 3 arkadaşım düğün organizasyonlarını bu mekanda planlıyorlar. Mekan kapanır, açılır mekanizmaya sahip, istenildiği zaman açık bir mekan haline gelebiliyor. Masa düzeni, süslemeler, görsellik gayet güzel. Yetkili ve çalışanlarından da ayrıca memnun kaldığımız mekanı kesinlikle öneririm.

HA HAKAN Düğün Tarihi: 12/09/2015

Mekan görsellik olarak şık ve güzel bir mekan. Hizmet olarakta oldukça başarılı bulduk. 300 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve mekandan her anlamda memnun kaldık hiç sorun yaşamadık diyebilirim. Bunların dışında da mekanın merkezi bir konumda bulunması tercih etmemizde etkili olan başka bir özelliğiydi.

BU BURCU Düğün Tarihi: 18/07/2015

mekanın 2. katındaki terasta 170 kişilik kokteyl bir düğün gerçekleştirdik. Deniz manzaralı açık hava ve akşam organizasyonuydu. Personelinden memnun kaldık. Fiyat açısından da memnunduk. Anadolu yakasında araştırma yaptık ve bazı mekanlar havuzbaşında 300 kişinin altında düğün yapmıyordu. Mekanın fotoğrafçısı da iyiydi. Ulaşım olarak da ister özel araçla ister toplu taşımayla gelinsin kolay bir yerde. Üstelik otoparkı da var.

CE CEM Düğün Tarihi: 13/06/2015

Açık bir mekandı terasta gerçekleştirdik zaten mekanda deniz manzarası olan bir mekandı ve mekan sahilde yer aldığı için denizi görüyor.Mekana ulaşım sorunu yaşamadık ve rahat bir mekandı herkes için ulaşım rahat sağlandı misaifrlerimde bizde ulaşım problemi yaşamadık.Nikahı evlendirme dairesinde gerçekleştirip düğün alanına o şekilde geçiş sağladık ve mekanla evlendirme dairesi arasında üç dakikalık bir mesafe vardı.Düğünümüzü yemekli gerçekleştirdik yemekleri çok güzeldi lezzetliydi personellerin hizmetinden çok memnun akldım masalar hiç boş kalmamış bütün davetlilerimin istekleri gerçekleştirilmiş.Mekan sahibi zaten sizinle birebir ilgi içersinde mekana girişten çıkışa kadar sizinle ilgileniyorlar ve güler yüzlü sıcak insanlar biz mekandan ve mekanda gördğümüz hizmetten çok memnun kaldık bu mekanı herkese tavsiye ederim hem organziasyon hem görsellik manzara olsun herşeyiyle çok emmnun aklacağınız bir mekan.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Emex Otel İstanbul ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Emex Otel İstanbul hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap