İstanbuldere Alabalık Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İstanbuldere Alabalık Evi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İstanbuldere Alabalık Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

İstanbuldere Alabalık Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Dere kenarında Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İstanbuldere Alabalık Evi Sıkça Sorulan Sorular

İstanbuldere Alabalık Evi düğün fiyatları ne kadar?

İstanbuldere Alabalık Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.İstanbuldere Alabalık Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


İstanbuldere Alabalık Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İstanbuldere Alabalık Evi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İstanbuldere Alabalık Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İstanbuldere Alabalık Evi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


İstanbuldere Alabalık Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İstanbuldere Alabalık Evi düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, kına, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İstanbuldere Alabalık Evi Hakkında

10 yılı aşkın bir süredir İstanbuldere Alabalık Evi Sapanca’da faaliyet gösteriyor.

Restaurantımıza ismini veren İstanbuldere köyünde yüksek rakımlı bir konumda ve yemyeşil bir vadinin içerisinde yer alıyoruz. Tesisimiz tertemiz akan nehrin kenarında bulunuyor. Eşsiz doğanın içinde ve mavi ile yeşilin karıştığı noktada bulunması sebebi ile şehirden uzaklaşmaya ihtiyaç duyanların ilk tercihi oluyor!

Üstelik tesisimiz bünyesinde bulunan ahşap evlerde konaklama imkânı da sunuyoruz konuklarımıza! Bizimle geçireceğiniz her anı eşsiz kılıyoruz nehrin ve kuşların sesi ile…

Bütün bu imkânların yanında konuklarımızın özel günlerini de tesislerimizde organize edebiliyoruz. Hatta bu konuda gecenizin organizasyon yönetimini ve rehberliğini yapacak bir organizasyon sorumlumuz da bulunuyor.

Restaurantımızda aşçılarımızın özel tarifler ile hazırladığı yemeklerden a lacarte hizmet sağlayabilir ya da organizasyon ve davetleriniz için standart menüler de oluşturabiliriz. Konuklarınızın beğenisine sunduğumuz her lezzetin altına ise İstanbuldere Alabalık Evi imzası atıyoruz. Başka yerde bulamayacağınız tazelikte malzemeler ile eşsiz tatlarımıza gıda güvenilirliği garantisi de veriyoruz.

Organizasyonlarınız ve özel davetleriniz için ise:

Ahşap ve taş yapıdan oluşan şık mimarisi ile dikkat çeken restaurantımızda dost meclisi kurulur, lezzetli yemekler ve kaliteli müzikler ile uzun bir gece ve nezih bir eğlence yaşanır! Bu eğlenceler ise kimi zaman düğün, nişan, söz, kına gecesi, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonu olurken de kimi zaman kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için dostlarınız ile uzaklaşıp tatil yaptığınız organizasyonlar oluyor.

Aşırı süslemeden ve gösterişten uzak doğanın huzuru ile Sapanca’da kır düğünü için de bir alternatif olarak tercih edebilirsiniz. Bütün bu hizmetler için ise birlikte plan yapmamız ve tesisimizin boş alan kapasitesine göre gün belirlememiz gerekir…

Eğer siz de bu eşsiz manzarada renklerin özgürlüğünü hissetmek, kuş sesleri eşliğinde dostlarınız ile keyifli vakit geçirmek için formu doldurarak İstanbuldere Alabalık Evi banket birimi ile irtibat sağlayabilirsiniz. Hatta bu şekilde fiyat teklifleri de alabilir ve planlamalarınız için bizimle birlikte hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İstanbuldere Köyü | Sapanca Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İstanbuldere Alabalık Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.