Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Nihat Baba Tulumbalı Meyhane

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane Hakkında

1958 yılında Nihat Arınç tarafından Nihat’ın Yeri adı ile kurulan işletmemiz İzmir’in en köklü meyhaneleri arasındaki yerini korumaktadır. Dededen toruna miras kalarak bugün hala hizmet veren işletmemizde meyhane kültürünü sizlere en iyi şekilde yaşatmak için çabalıyoruz ve bu alanda kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Öncelikle size ismimizin nereden geldiği hakkında bilgi verelim: kurucumuz Nihat Arınç rakı sunumunu daha farklı ve de keyifli hale getirmek üzerine epeyce düşünmüş. Sonunda da rakıyı tulumbadan servis etme fikri aklına gelmiş. Uzun arayışlar sonucunda tam da istediği gibi bir usta ile tanışmış ve rakı sunumlarını tulumba ile yapmaya başlamışlar. O gün bugündür de Tulumbalı Meyhane olarak anılmaya başlamış ismimiz.

Şu anda da Nihat Baba Restaurant Tulumbalı Meyhane olarak Zeytinlik ve Güzelyalı şubelerimiz ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Özellik ile meyhane kültürünün müdavimleri ve tüm İzmirliler tarafından tanınıp bilinen işletmemizde tüm misafirlerimizi dost sıcaklığı ile karşılıyoruz. Bunca yıldır sektörde var olmamızın asıl sebebi de lezzetli yemeklerimizin yanı sıra sizlere dostça yaklaşımımız oluyor.

Burada geçirdiğiniz süre boyunca lezzetli yemeklerimizin tadına bakmanızın yanı sıra son derece keyifli bir gün geçirmenizi de sağlıyoruz.

En özel gününüz olan nikâhınızın sonrasında dostlarınız ile birlikte vereceğiniz kutlama yemeğiniz için de sizi misafir etmek isteriz. Canlı müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçirip dostlarınız ile keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Böylece bu özel gününüzü unutulmaz bir hatıraya dönüştürebilirsiniz.

Çeşitli et yemekleri ve özel tatlıların yer aldığı menülerimiz içinden istediğiniz menüyü seçerek kutlamalarınızda ziyafet çekebilirsiniz.

Siz de tüm özel organizasyonlarınız için keyifli bir zaman geçirebileceğiniz mekân arayışı içerisinde iseniz ve meyhane kültürüne de tam olarak tatmak isterseniz formu doldurarak Nihat Baba Tulumbalı Meyhane fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nihat Baba Tulumbalı Meyhane düğün dışında parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.