Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Meyhane Alsancak

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Meyhane Alsancak Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Meyhane Alsancak Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Meyhane Alsancak Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Meyhane Alsancak Sıkça Sorulan Sorular

Meyhane Alsancak düğün fiyatları ne kadar?

Meyhane Alsancak düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Meyhane Alsancak düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Meyhane Alsancak kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Meyhane Alsancak 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Meyhane Alsancak düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Meyhane Alsancak düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Meyhane Alsancak düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Meyhane Alsancak düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Meyhane Alsancak Hakkında

Meyhaneleri meyhane yapan belirli özellikler vardır. Kaliteli hizmet vermesi, canlı müzik-fasıl etkinliğinin etkili olması, personellerinin güler yüzlü olması, yemeklerinin lezzetli olması ve buna benzer etkenler bir meyhanenin iyi olması için gerekli özelliklerdir. Ama en önemlilerinden birini unutmayalım. Yaşıdır. Mekân ne kadar eskiyse, o kadar oturmuş bir görünümü olur. Enerjisinin bile diğerlerinden farklı olduğunu söyleyebiliyoruz. İşte bu saydığımız özelliklerinin hepsine sahip olan, bir de uzun yıllar süren hizmetleriyle oturmuş bir işletme olduğumuzu konuklarımıza söyleyebiliriz. Meyhane Alsancak, konuklarımızın en özel anlarında onların yanında oluyor ve güzel anlar yaşamaları için hizmet veriyor.


Kıbrıs Şehitleri Caddesinde yer alan Meyhane Alsancak, ulaşım konusunda birçok avantajı elinde bulunduruyor. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz Alsancak’ta bulunan özel otoparklara park edebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla gelmek için de belediye otobüsü, izban veya tramvayı kullanabilir ve işletmemize yakın bir yerde inip 10 dakika yürüme mesafesiyle varabilirsiniz.


Kapalı alanımızda düzenli masalarımızı sizin için organize ediyoruz. Belirlediğiniz kişi sayısını bizimle paylaştığınızda bu masaların ayrılması konusunda çalışıyoruz. Talebiniz doğrultusunda tek uzun bir masa haline getirebiliriz. Böylelikle aynı masada sohbetinize kesilmeden devam edebilirsiniz.


İşletmemiz 2 katlı bir yapıya sahip. Geniş meyhanemizde kalabalık ailelerin rahatlıkla eğlenmesini sağlayacağız.


Fasıl ekibimiz Alsancak’ın en eğlenceli ekibinden oluşuyor. Sevdiğiniz şarkıları gece boyunca çalıp söyleyeceğiz, siz de eşlik etmeden kendinizi alamayacaksınız. Geniş repertuvarlı ekibimiz birçok türde şarkı okuyabiliyorlar, aynı zamanda isteklerinizde de sizi kırmıyor ve anında çalıyorlar.


Et ve tavuğun birçok çeşidi profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Alsancak Meyhane menülerinde birçok seçeneği konuklarımızın damak tadına sunuyoruz. Tavuk kanat, göğüs, bonfile gibi tavuk seçenekleri, domatesli ciğer, altı ezmeli, Ali nazik gibi yemeklerimiz de et seçeneklerimizin birkaçını oluşturuyor. Ayrıca fix menülerimiz de konuklarımıza uygun fiyatlarla sunuluyor. Meyhane Alsancak fiyatları hakkında bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alsancak Mahallesi, 1448. Cumbalı Sk 18/B, 35220 Konak/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Meyhane Alsancak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.