Rakkas Caddebostan*

Rakkas Caddebostan
Hayatın tadına doyasıya varabileceğiniz mekanları içiçe bulunduran Cadde Rakkas; Havuzbaşında akşam yemeği, ilerleyen saatlerde eğlencenin doruğa çıktğı Gece Kulübü’yle kaliteyi hizmete dönüştürmeyi ve eğlencenin sınırlarını zorlamayı başarmıştır. Kapalı 2 ayrı restoranı, Havuzbaşı ve Botanik Kış Bahçesi’yle her türlü davetlerinizin kabul edildiği Cadde Rakkas’ta haftasonları Brunch keyfini de yaşayabilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
PE Pelin Düğün Tarihi: 19/09/2015

160 kişilik yemekli bir organizasyon tercih ettik. Yemeklerinin lezzetinden sunumuna kadar herşeyinden memnun kaldık. Garsonlarının ilgisi alakası çok iyiydi. Hizmet anlayışı konusunda çok başarılılar. Bunun dışında çok çok merkezi bir yerde bulunuyor ayrıca evimizede yakın br konumda zaten tercih etmemizdeki en büyük nedenlerden birisi de buydu. Mekanı görsellik bakımndna değerlendirisek ise mekanın arkasında sahil bulunması havuz başı olması havalandırmasının iyi olması ahşah köşk konseptinde olması tüm bunlar çok iyi bir atmosfer oluşturuyordu. Bunların dışında süslemeleri masa düzeni mekanın şık ve kaliteli bir yer olması da bizi memun eden ve tercih etmeye yönelten özellikleirindendi.

M&M Mehmet & Mehmet Düğün Tarihi: 05/09/2015

Müzik kötüydü sadece bunu söyleyebilirim. Eğlencenin dozu biraz düşük kaldı. Ama bunun dışında mekanın dizaynı da kendisi de konsepti de güzeldi, gece kulübü konseptindeydi. Hizmet olarakta memnun kaldık, gayet memnun kaldık. Dediğim gibi sadece müzik kötüydü bunun dışında çok güzeldi her şey.

Türkan Düğün Tarihi: 18/04/2015

Biz çok memnun kaldık, çok eğlendik. Bizim için bir sorun yoktu. Servisi eğlencesi yemekleri güzeldi.

HİLAL Düğün Tarihi: 02/11/2014

Benim isteklerime hitap eden ve bütçeme uyan bir mekandı. Düğünüm havaların soğuk olmasından dolayı kapalı alanda gerçekleşti ve biz çok memnun kaldık.

PE Pelin Düğün Tarihi: 27/09/2014

Mekan güzeldi yetkililer personelin hizmeti olsun memnun kaldım.Mekanın havuzbaşı olması ve Anadolu yakasında bulunması tercih sebeblerimdendi Fiyatıda uygundu ve istediğim bir mekandı memnun kaldım.Müzik,ışık ve pasta istediğim gibiydi.

BA banu Düğün Tarihi: 21/06/2014

her şey başından sonuna kadar harikaydı. başta ismail bey olmak üzere tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler..

mihriban Düğün Tarihi: 02/11/2013

konsept çok güzeldi. mekan ferah. sadece garson yetersizdi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Rakkas Caddebostan ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Rakkas Caddebostan hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap