Asmalı Bahçe Meyhane

E-posta Gönder

Asmalı Bahçe Meyhane

Kapasite Bilgileri

Asmalı Bahçe Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Asmalı Bahçe Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Asmalı Bahçe Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Asmalı Bahçe Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Asmalı Bahçe Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Asmalı Bahçe Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Asmalı Bahçe Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Asmalı Bahçe Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Asmalı Bahçe Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Asmalı Bahçe Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Asmalı Bahçe Meyhane düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Asmalı Bahçe Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asmalı Bahçe Meyhane düğün dışında baby shower, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Asmalı Bahçe Meyhane Hakkında

Nikahınızı doğanın kucağındaki bir mekanda, Türk mutfağının seçkin lezzetlerinden tadarak kutlama fikri hoşunuza gidiyor mu? Öyleyse adını bahçesini süsleyen asmalardan alan Asmalı Bahçe Meyhane Kadıköy taraflarında vereceğiniz nikah sonrası yemeği davetleri için kapılarını açıyor. Bir ocak başı restoranının zengin menüsünü mekanımızın doğal ve sade konseptiyle birleştiriyor, en şık davetlerinizde yanınızda oluyoruz.

Davet Alanları

Asmalı Bahçe’de tüm mevsim koşullarında davet verebilmeniz için 100 ila 200 kişilik, ferah ve aydınlık bir kapalı salonumuz bulunuyor. Bunun yanında bahçemizde de asmaların size eşlik ettiği ziyafetler verebilir, şehir merkezinden uzaklaşmadan doğayla iç içe olabilirsiniz. Dilerseniz açılır kapanır tavanımızdan yararlanarak açık alan kapasitesini artırabiliyor, 50 ila 100 kişiyi dış mekanda ağırlayabiliyoruz. Davetlerinizi ocak başında, yemekli düzende veya kokteyl konseptiyle verebilirsiniz.

Dekorasyon

Kapalı salonumuzda krem rengi giydirmeli sandalyeler kullanıyor, masa süslemelerini buketlerle yapıyoruz. Renkli silindir avizelerle aydınlattığımız bu alanda çiftimizin istediği renk ve konseptlere uygun süslemeler yapıyoruz. Balonlar ve renkli kağıt süslemeler sevilenlerimiz arasında yer alıyor. Bahçemizde ahşap mobilya kullanarak rustik bir görünüme kavuşuyoruz. Çarpı detaylı sandalyelerimiz atmosfere modern bir dokunuş katıyor. Ahşap çardağımıza sarılan asmalar bahçemizin en güzel aksesuarı. Bunun yanında çiftimizin tercihine göre süslemeler yapıyoruz.

Hizmetler

Asmalı Bahçe Kadıköy çevresinde vereceğiniz nikah sonrası yemeği davetlerine geniş bir hizmet yelpazesiyle eşlik ediyor. Organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımız iş birliği içerisinde istediğiniz konseptleri mekanımıza getiriyor. Davetiniz için eğlencenin ne kadar önemli olduğunu biliyor, profesyonel müzisyenlerimizle ziyafetinize eşlik ediyoruz. Bunun yanında mekanımıza dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme imkanınız da var.

Yiyecek / İçecek

Meyhanemizde ızgaradan soteye, kebaptan kavurmaya pek çok tavuk, balık ve kırmızı et yemeğiyle harika bir ziyafet verebilirsiniz. Yemeklerinize ara sıcak ve salata çeşitlerimiz eşlik ediyor. Levrek marini, soslu patlıcanı, zeytin salatası ve kereviziyle geniş bir meze ve zeytinyağlı menümüz var. Tatlı olarak düğün pastası tercih edebileceğiniz gibi künefe ve kabak tatlısı gibi seçeneklerimize de göz atabilirsiniz. Yemeklerinizi içki ve soğuk içecek servisiyle tamamlıyoruz.

Nikah sonrası yemekleri için şıklık, lezzetin ardından en önemli noktaların başında geliyor. Asmalı Bahçe Meyhane’nin doğadan ilham alan, zarafetle işlenmiş dekoru ve Türk mutfağının en sevilen lezzetlerini özel tariflerle harmanlayan mutfağı, nikah sonrası yemeğinizi keyifli ve tatlı anılara dönüştürecek. O zaman hemen bizle iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli. Yandaki formu doldurarak Kadıköy nikah sonrası yemek fiyatları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Osmanağa mah. Kuşdili Cad. No: 40/A Kadıköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asmalı Bahçe Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.