Macca Fish Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Macca Fish Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Macca Fish Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Macca Fish Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Macca Fish Restaurant Sık Sorulan Sorular

Macca Fish Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Macca Fish Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Macca Fish Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Macca Fish Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Macca Fish Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Macca Fish Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Macca Fish Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Macca Fish Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Macca Fish Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Macca Fish Restaurant Hakkında

İmzalar atıldıktan sonra sevdiklerinizle güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz, size kolay lokasyonu, kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren Macca Fish Restaurant’ı öneriyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

İstanbul’un en çok sevilen ilçelerinden biri olan Kadıköy’de faaliyet gösteriyoruz. Tam merkezi ve köşede kalan restoranımıza kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. 2015 yılında sizlere çok daha iyi bir hizmet vermek için işletmemizi restore ettik ve çok daha iyi bir şekilde yeniden karşınıza çıktık. Bu çevrede öncü olmayı, misafirlerimizin Macca Fish Restaurant’ın müdavimi olmalarını hedefliyoruz. Tabii ki bunun için ilk günkü heves ve güler yüz ile hizmet verdiğimizi belirtelim. Keyifli bir sohbeti, lezzetli yemeklerle bulacağınız restoranımıza hepinizi bekliyoruz.

Siz, sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirirken çocuklarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. “Mutlu Çocuk, Mutlu ebeveyn” mottosuyla restoranımıza bir çocuk odası ekledik. Çocuklarınız çocuk odamızda güvenle oynayacak, çevresinin renkli minderlerle korunduğu bu alanda eğlencenin doruklarına çıkacaklar. Bu alanımızda bir de çocuk ablası bulunuyor. Yani gece boyunca çocuklarınızı kontrol etmeye de gerek duymuyor, özel anlarınızın tadını rahat rahat çıkarabiliyorsunuz.

Açıldığımız ilk günden beri yemeklerimiz ile farklı bir misyon edinmeyi hedefledik. İstanbul’da “Cunda Mutfağı”nı Türk mutfağına kazandırmak ve lezzetlerimizle adımızdan söz etmek için çalışıyoruz. Ege mutfağından farklı tatları barındıran, ana konusu zeytinyağlı ve birçok farklı ot ve deniz ürünü olan lezzetli mutfağımızda tadınız damağınızda kalacak. Macca Fish menüsüyle de bizi tercih eden her misafirimizin damak tadına hitap edecek çeşitlerimizin bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Palamut, hamsi, levrek, takoz, kalkan gibi balıkları mevsiminde sunuyoruz. Balıklarımızın tazeliği konusunda da hiçbir şüpheniz olmayacak.

Eğer siz de Macca Fish fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu özel anlarınızda Macca Fish Restaurant’ı tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kozyatağı Mahallesi, Hüseyin Çelik Sokak Topaloğlu İş Merkezi 9/A, 34742 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Macca Fish Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.