Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Hakkında

Eğlenceli bir düğün ancak profesyonel bir orkestra ile çalışırsanız mümkün. Özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası isimli markamızla size beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunmaya geliyoruz.

35 yılı aşkın süredir çeşitli orkestralarda çalışan ve farklı orkestra grupları kuran Özgen Akçagül, 2006 yılında Blue Note Orkestrası'nı kurdu. Orkestramız kurulduğundan itibaren özel ve resmi davetlerin vazgeçilmez isimlerinden biri olmayı başardı. Hizmet sunarken her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışıyoruz. Bizim için başarılı olmanın tanımı, mutlu etmekten geçiyor.

Orkestramız Özgen Akçagül tarafından altı ses vokale aranje edilen Jazz, Pop, Latin, Disco, Pop Opera, Napoliten türlerinde hizmet veriyor. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Yunanca ve Portekizce dünya müziklerini de büyük keyif alarak yorumluyoruz. Siz de kapsamlı bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İşini şansa bırakmak istemeyen bir çiftseniz bizimle çalışmak size çok iyi gelecektir. Kaliteli ve nezih bir eğlence düzenlemek istiyorsanız, bizim size tam olarak bunu sağladığımızı bilmelisiniz.

2008 yılında EXPO oylaması öncesinde İzmir'i ziyaretleri esnasında dünya delegelerine konser veren bir ekibiz. TSE'nin Antalya Piramit'te düzenlediği uluslararası kongresinde de yine biz sahne aldık. Dolmabahçe Sarayı’nda Çalışma Bakanlığı’nın uluslararası erkinliği, Avrupa Uluslararası Jazz Festivali'nde kent orkestrasıyla birlikte, Çırağan Sarayı, Esma Sultan Yalısı, Swiss Bospourus ve Yeşilyurt Tenis Club İstanbul, Antalya'daki kongreler, Cornelia Diamond, Susesi, Ela Quality, Amara, Calista, Adora, Gloria, Kremlin ve Topkapı Palace gibi yerler hizmet verdiğimiz önemli projelerden yalnızca bazıları.

İzmir orkestra kiralama araştırmanızı burada sonlandırdığınızı umuyor, sizi bir an önce bizimle görüşmeye davet ediyoruz. Bize ulaşmak için hemen sayfada bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Poligon Mah. 123/1 sok. No:25 D:10 Karabağlar İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özgen Akçagül Blue Note Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.