Müzik

Kartal Düğün Müziği Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal’daki Düğün Müziği Firmaları

Kartal’da düğün müziği firmaları arasında İstanbul’un önde gelen şirketlerini bulabilirsiniz. En eğlenceli anlara imza atmak ve ortamın neşesini yükseltmek konusunda oldukça başarılı olan orkestralardan destek alabilirsiniz. Eğitimli ve profesyonel sanatçılarla çalışmaları da ne kadar profesyonel bir sahne hizmeti alacağınızı gösteriyor. Şimdiye kadar seçkin organizasyonlarda sahne alan Kartal düğün müzisyenlerinin referansları konusunda da içiniz rahat olsun!

Dans pistini bir an bile boş görmeyeceğiniz bir sahne performansına hazır mısınız? Kartal düğün orkestraları samimi hareketleri ile söyledikleri parçalarla uyum içerisinde hareket ediyor. Ayrıca misafirlerinizin de hem oynayıp hem eşlik etmelerini sağlıyorlar. Kongreler, açılışlar, seminerler, lansmanlar, mezuniyet törenleri ve partiler gibi çeşitli organizasyonlara imza attıklarından düğününüzde de muhteşem bir performans sergiliyorlar.

Düğün müzisyenleri Kartal’da oldukça kolay ulaşılabilir noktalarda yer alıyor. Orkestralarla birebir görüşmek için Atalar, Yalı, Cevizli ve Kordonboyu mahallelerine bakabilir; farklı tarzlarda müzik yapan firmaları bulabilirsiniz. Açık ya da kapalı davet alanı için anlaşma sağlayabileceğiniz gibi şehir dışında gerçekleşecek düğününüz için de hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz yerde dilediğiniz temada sevdiğiniz müzikler eşliğinde dünyaevine girebilirsiniz.

70’ler, 80’ler ve 90’lar gibi nostaljik ya da Latin gibi farklı temalarda yapılacak düğünler için Kartal düğün müziği firmalarının geniş arşivlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca konseptinize uygun kostümler tercih etmelerini talep ettiğinizde de düğününüzün atmosferi ile seve seve uyum sağlayabiliyorlar! Yerli-yabancı fark etmeksizin çeşitli tarzlarda şarkılarla dolu bir çalma listesi hazırlatabilirsiniz.

Düğününüzde Hangi Müzik Grubunu Tercih Etmelisiniz?

İstanbul düğün müziği firmaları arasında farklı performans türlerine uygun müzik grupları yer alıyor. Birçok düğün orkestrası Kartal’da bu konseptte hizmet veriyor. Tek bir orkestra ile çalışanlar olduğu gibi, davet türüne uygun enstrüman ve sanatçıları da bulabilirsiniz. Örneğin; nikah töreni öncesi davetlileriniz için bir karşılama kokteyli planlıyorsanız, çeşitli trio ekipleri ile çalışabilirsiniz.

Keman, çello ve viyolonsel enstrümanlarının yer aldığı trio müzik grupları, kokteyller için en çok tercih edilenler arasında diyebiliriz. Saksafon, gitar, yan flüt, akordiyon, klarnet veya trompet gibi farklı enstrümanları da tercih edebilirsiniz. Kostümleri ve tarzları ile düğün bandosu seçeneği ise organizasyonunuzun havasını bir anda değiştirebilir. Genellikle yarım saatlik performansları ile gecenizi şenlendiriyorlar.

Klasik davul şovun yanı sıra; perküsyon aletleri arasında yerini alan cajon ile Latin eğlencesi yapabilirsiniz. Orkestrada da yerini alması için firmalarla konuşabilirsiniz. Kartal’da düğün müziği için faaliyet gösteren firmaların konser tadında gerçekleşecek düğünler için orkestra seçenekleri bulunuyor. Orkestrada kaç sanatçının yer alacağını siz seçebiliyorsunuz. Birbirinden farklı enstrümanlar sayesinde dilediğiniz parçaları çalabiliyorlar.

Arkadaşlarınızla ve ailenizle butik bir düğün eğlencesi düşünüyorsanız, parti havasında geçecek bir ortam yaratmak isteyebilirsiniz. O halde tek kişilik DJ performansları sizin için ideal olabilir! Farklı tarzlar ve dillerdeki şarkıların mixleri ile dans etmenin keyfini çıkarıyorsunuz. Restoranda gerçekleşecek düğünler için ise solo enstrüman ve bir sanatçı ile anlaşabilirsiniz.

Kartal Düğün Orkestralarının Çiftlere Sundukları Hizmetler

Kartal’da Orkestra Kiralamanın Maliyetleri Neye Göre Değişiyor?

Performans türü, orkestranın büyüklüğü, müzisyenlerin deneyimi ve popülerliği, düğün mekanının konumu gibi faktörler sebebiyle toplam fiyatlar etkileniyor. Fakat Kartal düğün orkestra fiyatlarını incelediğimizde, İstanbul’a göre ortalamada seyrettiğini görüyoruz. Birçok firmanın ise oldukça makul başlangıç fiyatları talep ettiklerini söyleyebiliriz. Başlangıç fiyatlarının değişmesinde ekipmanların kalitesi, referanslar ve mevsim de etkili oluyor.

Düğün orkestra fiyatları Kartal ve çevre ilçelerinde gerçekleşecek organizasyonlar için daha uygun. Fakat orkestranın şehir veya yurt dışında sahne almasını istiyorsanız, ortalamanın üzerinde fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Hizmet kapsamları da net rakam için önemli. Ses ve sahne sistemlerinden orkestraya kadar sağlayan firmalar sayesinde ekonomik fiyatlar ödeyebilirsiniz. Ek hizmet talebiniz olduğunda ise ekstra ücretler söz konusu oluyor.

Orkestranın büyüklüğüne siz karar verebiliyorsunuz. Fakat sanatçı sayısını arttırdığınızda ödemeniz gereken rakam da bir o kadar artıyor. Enstrüman ekleme ve çıkarma durumunda ise fiyat farkı ile karşılaşabilirsiniz. 2-3 kişilik bir müzik grubunun, 12 kişilik orkestraya göre çok daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak Kartal’da cep yakmayan fiyatlara eğlenceli bir grupla anlaşmak mümkün!

Düğününüzü hangi türde gerçekleştirirseniz gerçekleştirin, müziksiz bir organizasyon düşünemiyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, Kartal’da rahatlıkla bulabileceğiniz düğün müziği firmalarını incelemelisiniz. Farkı performans türlerine olanak sağlayan Kartal düğün orkestralarının profillerine tıklayarak hizmetlerini öğrenebilir ve daha önceki sahnelerini izleyerek fikir edinebilirsiniz. Davetinizin detaylarına göre fiyat teklifi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler