Ms Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Kartal, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

2.000-3.000 TL

Hakkında

2009 yılı başladığımız profesyonel anlamda müzik sektöründe MS Müzik Organizasyon çatısı altında İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alıyoruz. Kurulduğumuz günden beri katıldığımız davet ve özel günlerde güler yüzlü ve güven verici hizmet anlayışımızla bulunuyor, bizi tercih eden davet sahiplerinin memnun kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşinde hatırı sayılır deneyime sahip olan kadromuz, son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla birlikte gecenizi güzelleştirmek için hazırız. Bugüne kadar sayısız organizasyona katıldık. Hepsinde de işimize ilk başladığımız günkü heyecana sahip olduk. Özellikle yer aldığımız düğün törenlerinde büyük bir özveriyle çalışıyor, bu mutlu günde kesintisiz eğlence vaat ediyoruz.

Düğünleriniz için farklı hizmetlerimiz bulunuyor. Bando ekibi, gelin alma seremonisi için farklı enstrümanlar, melek kemancı, mehter takımı ve orkestra hizmetimiz bulunuyor. Üstelik roman grubu ve yöresel müzik ekibimiz de bulunuyor. Böylece sıra dışı ve daha önce görülmemiş bir düğüne sahip olabiliyorsunuz.

Organizasyonlar öncesinde hazırlık süremiz sadece 1 saat. Son hazırlıklar tamamladıktan sonra sahneye çıkıyor, istediğiniz gibi bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz. Sadece müzik hizmetimiz bulunmuyor. Dekorasyon ve çeşitli aktiviteler de düzenleyebiliyoruz.
İkram arabalarıyla da farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Daha çok kına geceleri için tercih edilen Osmanlı macunu ya da pamuk şeker arabamız mekânın girişinde yer alıyor ve davetlilere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Siz de özel gününüz için farklı hizmetler sunan bir firmayla çalışırsanız düğün gününüz için alternatifler aramanıza gerek kalmaz. Böylece tek bir firmayla tüm süreci yönetebilirsiniz. Merak etmeyin, sizden sadece davetlilerle ilgilenmenizi ve bolca eğlenmenizi istiyoruz. Geriye kalan süreçle organizasyon sorumlumuz ilgileniyor. Sizi rahat ettirmek için omuzlarınızdaki tüm yükü alıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmanız için daha önce yaptığımız çalışmaların fotoğraflarını paylaştık. İnceledikten sonra yanda bulunan formu doldurabilir, bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da MS Müzik Organizasyon sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

Selda Eryılmaz

 • Adres: Kordonboyu Mah. Kumlar Cad. Sandalcı Sok. No: 2/B Kartal/İstanbul

Ms Müzik Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!