Ms Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Ms Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Ms Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf

Ms Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ms Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ms Müzik Organizasyon Hakkında

2009 yılı başladığımız profesyonel anlamda müzik sektöründe MS Müzik Organizasyon çatısı altında İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alıyoruz. Kurulduğumuz günden beri katıldığımız davet ve özel günlerde güler yüzlü ve güven verici hizmet anlayışımızla bulunuyor, bizi tercih eden davet sahiplerinin memnun kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşinde hatırı sayılır deneyime sahip olan kadromuz, son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla birlikte gecenizi güzelleştirmek için hazırız. Bugüne kadar sayısız organizasyona katıldık. Hepsinde de işimize ilk başladığımız günkü heyecana sahip olduk. Özellikle yer aldığımız düğün törenlerinde büyük bir özveriyle çalışıyor, bu mutlu günde kesintisiz eğlence vaat ediyoruz.

Düğünleriniz için farklı hizmetlerimiz bulunuyor. Bando ekibi, gelin alma seremonisi için farklı enstrümanlar, melek kemancı, mehter takımı ve orkestra hizmetimiz bulunuyor. Üstelik roman grubu ve yöresel müzik ekibimiz de bulunuyor. Böylece sıra dışı ve daha önce görülmemiş bir düğüne sahip olabiliyorsunuz.

Organizasyonlar öncesinde hazırlık süremiz sadece 1 saat. Son hazırlıklar tamamladıktan sonra sahneye çıkıyor, istediğiniz gibi bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz. Sadece müzik hizmetimiz bulunmuyor. Dekorasyon ve çeşitli aktiviteler de düzenleyebiliyoruz.
İkram arabalarıyla da farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Daha çok kına geceleri için tercih edilen Osmanlı macunu ya da pamuk şeker arabamız mekânın girişinde yer alıyor ve davetlilere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Siz de özel gününüz için farklı hizmetler sunan bir firmayla çalışırsanız düğün gününüz için alternatifler aramanıza gerek kalmaz. Böylece tek bir firmayla tüm süreci yönetebilirsiniz. Merak etmeyin, sizden sadece davetlilerle ilgilenmenizi ve bolca eğlenmenizi istiyoruz. Geriye kalan süreçle organizasyon sorumlumuz ilgileniyor. Sizi rahat ettirmek için omuzlarınızdaki tüm yükü alıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmanız için daha önce yaptığımız çalışmaların fotoğraflarını paylaştık. İnceledikten sonra yanda bulunan formu doldurabilir, bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da MS Müzik Organizasyon sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kordonboyu Mah. Kumlar Cad. Sandalcı Sok. No: 2/B Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ms Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.