Beyoğlu Düğün Müziği Firmaları

Beyoğlu'ndaki tüm düğün müziği firmaları Düğün.com'da!

Uninvited Jazz Band
59
2

Uninvited Jazz Band İstanbul merkezli, Türkiye’nin dört bir yanında, en prestijli mekanlarda ve gösterişli düğünlerde sahne alan bir gruptur. Düğün, kokteyl ve parti gibi tüm özel gün...

Min. Fiyat
25.000 TL'den fazla
Özellikler
Ekipman
%40 indirim
Dj Dileknur
2
2
Dj Dileknur

Beyoğlu

Dj Dileknur, uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve şehrin her bölgesinde hizmet veriyor....

Min. Fiyat
2.500 TL'den az
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet
Hediye
Eda Keske & Orkestrası
33
1
Eda Keske & Orkestrası

5 yorum

Beyoğlu

1990 yılından bu yana müzik sektöründeyim. Özel davetlerde ve kurumsal pek çok etkinlikte profesyonel olarak sahne alıyorum. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında pek çok konser vermenin yanı sıra,...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Özellikler
Ekipman

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Beyoğlu’ndaki Düğün Müziği Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki popüler ilçelerden biri olan Beyoğlu, eğlencenin hiç durmadığı yerlerden. Haliyle davet ve etkinliklerde sahne almasını istediğiniz orkestra ve sanatçılar için de Beyoğlu düğün müziği firmaları ile anlaşabiliyorsunuz. Farklı türlerdeki seçenekleri ile çiftlere ve konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyorlar. Bu sebeple kaliteli ekipmanlar ve eğitimli müzisyenler ile çalışıyorlar.

Beyoğlu’nda düğün müzisyenleri ile çalışan firmalar, çiftlerin müzik tarzları ve tercihlerine göre; orkestra, DJ veya çeşitli müzik grubu seçenekleri sunuyor. Kişi sayısının değiştiği orkestralar, özellikle de geniş katılımlı ve büyük sahneli düğünlerde canlı müzik deneyimi yaşamak isteyen çiftlere hitap ediyor. Dansın bol olduğu düğünler ve after party’ler için ise DJ harika bir seçenek!

Hangi grubu seçerseniz seçin, davetinizde çalacak şarkılar için sizin tercihleriniz ve özel istekleriniz göz önüne alınıyor. Belirlediğiniz konsepte uygun şarkılar da çalabiliyorlar. Sadece düğünler değil; kına geceleri, kurumsal etkinlikler, söz ve nişan törenleri, açılışlar gibi farklı organizasyonlarda da yer aldıklarından oldukça geniş repertuvarda hizmet verebiliyorlar. Diğer ülkelerin en popüler şarkılarını da seslendirebiliyorlar.

Düğünlerde sahne alan grupların en sevilen yanları, enerjileri oluyor! Sadece güzel sesleriyle değil, samimi hareketleriyle de sizi ve misafirlerinizi çok eğlendiriyorlar. Beyoğlu’nda düğün müziği hizmeti veren orkestralar birbirleriyle uyumlu sahne kostümleri giyerek görsel bir bütünlük yaratmayı es geçmiyor. Bu firmalarla görüşmek isterseniz, Beyoğlu’nun en merkezi yerlerinden olan Taksim ve civarında çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz.

Beyoğlu’nda Orkestra Kiralamanın Maliyeti Neye Göre Değişiyor?

Düğün orkestra fiyatları Beyoğlu’nda geniş bir yelpaze sunuyor. Firmadan firmaya ücretlendirme politikalarının değişiklik gösterdiğini belirtmek istiyoruz. Beyoğlu düğün müziği firmaları için ödeyeceğiniz toplam tutarlarda; organizasyon tarihi ve saati, davet alanının büyüklüğü, ekibin kaç kişilik olduğu, performans türü ve ne kadar sürdüğü gibi faktörler etkili oluyor. Birçok düğün orkestrası Beyoğlu’nda ortalama fiyatlar talep ediyor.

Başlangıç fiyatlarında ise firmanın kalite standartları ve sahne alınacak tarihin hangi mevsime denk geldiği önemli oluyor. Davet ve etkinliklerin sık yapıldığı yaz aylarında talebin müzisyenlere de oldukça yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Mayıs-eylül ayları arasında yapacağınız düğününüz için ortalamanın üzerinde fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir tık daha makul fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Ortalama 2-8 kişi arasında değişen orkestra gruplarında kaç sanatçının ve enstrümanın yer alacağı, fiyatlar konusunda önemli bir belirleyici. Konser tadında geçmesini istediğiniz düğününüz için büyük bir orkestra düşünüyorsanız, küçük gruplara göre daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Örneğin; DJ performansları için en fazla iki kişilik ekipler çalıştığından çok daha makul bir ücret ödeyebilirsiniz.

Beyoğlu’nda düğün müziği firması ile şehir dışı hizmet için anlaştığınızda, toplam fiyatlara genellikle lojistik masrafı da ekleniyor. Ayrıca İstanbul içerisinde yapılacak düğünlerde de ekipmanların taşınması ve sanatçıların ulaşımı firmalar tarafından karşılandığından fiyatlar bir tık yüksek olabiliyor. Beyoğlu düğün orkestra fiyatlarında, repertuvarlarında olmayan şarkılar ya da dans şovları gibi talepleriniz de fiyat farkı yaratıyor.

Beyoğlu Düğün Müziği Firmalarında Sunulan İmkanlar

Beyoğlu Düğün Orkestraları Hangi Tarzlarda Hizmet Veriyor?

İstanbul düğün müziği firmalarında olduğu gibi Beyoğlu’ndaki firmaların bünyelerinde de çok çeşitli gruplar yer alıyor. Böylelikle davetinizin konseptine ve türüne göre özel bir hizmet veriyorlar. Örneğin; sahil nikahının ardından hem canlı müzik hem de DJ ekipleriyle çalışabilirsiniz. Karşılama kokteylleri ve nikah töreni öncesi için keman şov ayarlayabilir; organizasyonunuza keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Eski 45’liklerden 90’lara uzanan geniş Türkçe müzik arşivlerinde en güncel pop müziklerine de yer veriyorlar. Geniş menülü bir davette tüm misafirleriniz yemeklerin tadını çıkarırken, bir Jazz grubunun da kulaklarının pasını silmesini isteyebilirsiniz. Tek kişilik DJ performanslarında ise oyun havalarından yabancı pop müziklerine kadar geniş bir arşiv bulunuyor.

Beyoğlu’ndaki düğün müziği firmalarının birçoğunun aynı zamanda dans ve ışık şovları gibi özel hizmetler sunmaları da büyük bir artı. Siz de sayfa üzerinde bulunan filtreleme araçlarını kullanarak hangi imkanlardan yararlanmak istediğinizi ve nasıl bir performans türü aradığınızı belirterek en uygun firmayı bulabilirsiniz. Beyoğlu’nda beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almak için formları doldurabilirsiniz!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler