Eda Keske & Orkestrası

5 Yorum
Mesaj Gönder

0212 963 17 15

E-posta Gönder

  • Beyoğlu, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

  • 1 yıllık Düğün.com üyesi

%25 i̇ndirim

Son gün 30/06/2023

Mayıs Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %25 İndirim !

Mayıs Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %25 İndirim... devamı 

Eda Keske & Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Eda Keske & Orkestrası Genel Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Konsept Müzikler

Eda Keske & Orkestrası Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eda Keske & Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Eda Keske & Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Eda Keske & Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 10.000-15.000 TL aralığından başlamaktadır.


Eda Keske & Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Eda Keske & Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.


Eda Keske & Orkestrası performans süresi ne kadar?

Eda Keske & Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.


Eda Keske & Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Eda Keske & Orkestrası performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.


Eda Keske & Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Eda Keske & Orkestrası ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.


Eda Keske & Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Eda Keske & Orkestrası doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, piknik, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Eda Keske & Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Eda Keske & Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.


Eda Keske & Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eda Keske & Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.


Eda Keske & Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Eda Keske & Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm".

Tüm Sorular

Eda Keske & Orkestrası Hakkında

1990 yılından bu yana müzik sektöründeyim. Özel davetlerde ve kurumsal pek çok etkinlikte profesyonel olarak sahne alıyorum. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında pek çok konser vermenin yanı sıra, çiftlerimizin mutlu günlerinde onlara eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatıyorum. Cazdan hicaza uzanan geniş bir müzik yelpazesiyle ve Eda Keşke farkıyla misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatmaya hazır mısınız?

Deneyim

Müzik hayatıma 1989 yılında Ankara Devlet Konukevi’nde ve Ankara Sheraton’daki korist ve piyanist olarak görev alan Hakkı Talu’nun orkestrasında başladım. Türkiye’nin Saint Joseph, Ankara Kavaklıdere Tenis Kulübü ve Yelken Kulübü gibi pek çok yerindeki büyük organizasyonlarda, düğünlerde ve çok özel davetlerde binlerce kez sahne aldım. Ayrıca çeşitli belediyelerle gerçekleştirdiğim organizasyonlar sonucu aldığım ödüller de bulunuyor.

Bugüne dek ülkenin en usta isimleriyle çalışarak deneyim kazandım ve sunduğum müzik türlerini zenginleştirdim. Halen yurt dışında Atina, Almanya ve Paris’te konserler vermeye devam ediyorum. Önde gelen İstanbul düğün müzik gruplarından biri olarak çiftlerimize ve misafirlerine sadece çok özel bir gece yaşatmakla kalmıyor, geniş ekibimle fotoğraf ve stüdyo desteği de veriyorum.

Hizmetler

Düğün gecenizde sahnede bambaşka bir müzik şöleni yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sahne performanslarımızın yanı sıra çiftlerimizin talepleri doğrultusunda DJ, düğün bandosu, trio, düğün orkestrası ve fasıl gibi hizmetler de sunabiliriz. Düğün tarihinizden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde düğün gecenizi birlikte planlıyoruz. Genellikle sahnede yaklaşık 4 saat kalıyoruz. Dilerseniz şehir dışındaki düğün davetlerinize de katılabiliriz.Her organizasyon öncesinde gelin ve damadın özel şarkı talepleri ve organizasyonun ilerleyişi konuşulup, onların bu özel gününü en güzel ve unutulmaz kılmaya özen gösteriyoruz.

Müzik Türleri

İstanbul düğün orkestrası hizmetimizi verirken ekibimle çiftlerimizin istedikleri türde yoğunlaşan bir program yapmayı tercih ediyoruz. Eski 45’liklerden 80’lere ve 90’lara uzanabilir, Latin müzik de dahil olmak üzere pek çok farklı tarzda şarkılarla gecenizi renklendirebiliriz. Ayrıca İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Arapça ve Fransızca başta olmak üzere pek çok farklı dilde şarkılar söyleyebilir, bu ülkelerin en popüler şarkılarına repertuarımda yer verebilirim.

Ek Hizmetler

Bu değerli geceyi çiftlerimizin için daha özel kılmak adına şarkı listesi oluşturabiliriz. Düğün öncesinde gerçekleştireceğimiz planlama toplantısında tüm isteklerinizi dinliyor ve gecenin akışını bu isteklerinize göre hazırlıyoruz. İnteraktif sahne performansımızın yanı sıra, ses sistemi ihtiyaçlarınızı da temin ederek teknik destek veriyoruz. Ekibimiz bünyesinde iç ve dış fotoğraf çekimi gerçekleştirebilecek bir birimimiz de bulunuyor.

Çiftlerimize bu mutlu günlerinde ömür boyu hatırlayacakları ve sevgiyle anacakları tüm şartları özenle yaratıyoruz. Gece biterken yüzünüzde bir gülümseme ve aklınızda en güzel şarkılar kalması için Eda Keşke farkını yaşayan şanslı çiftlerden olmayı seçmek elinizde. Hizmetlerimiz ve İstanbul düğün orkestra fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilir ya da alttaki iletişim bilgilerimizde bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Eda Keske & Orkestrası Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ilkay & Ferhat

Düğün Tarihi: 09.03.2023Eda hanım en acı duyguları, en tatlı şarkılarla lezzetlendiren bir sanatçı ,hayat bir yelkenli gemi ise eda hanımin sesi en şevkatli rüzgar,sizi ruhunuzun kıyılarına güvenle demirliyor...ruhum seni dinlemeyi çok seviyor eda hanım, iyi ki varsın. ...

Sinem & Firat

Düğün Tarihi: 04.03.2023Çok beğenerek dinledik,harika bir ses,harika yorumcu

Sevinc & Ferhat

Düğün Tarihi: 15.01.2023Hayatımızda bir ömür hatırlayacağımız özel bir günü şahane sevgisi ilgisi ve sesiyle taclandiran eda hanım ve ekibine çok teşekkür ederim

Mutlu & Gürkan

Düğün Tarihi: 03.07.2022Repertuar çok geniş.Çok eğlenceli romantik.Çok memnun kaldık.Hararetle tavsiye ederim.

Serkan & Gökhan

Düğün Tarihi: 21.01.2021


Eda hanım ve diğer sanatçı arkadaşları bizlere keyifli bir gece yaşattılar. Hem yabancı hem de yerli parçalar ile eğlenceli zaman yaşadık. Kimi zaman düetlerle de sürpriz yaptılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.