Çanakkale Müzik Firmaları

Aradığın ister düğün orkestrası olsun ister dj, düğün müziğin için ihtiyacın olan tüm ekipler Düğün.com'da! Hemen tıkla, Çanakkale'de en profesyonel müzik hizmeti alabileceğin firmaları incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren!

3 Firma Listeleniyor

Merkez

Motive Orkestrası

Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımızın temelini oluşturan yılların vermiş olduğu sahne ve organizasyon tecrübemizi siz değerli çiftlerimiz ve organizasyon sahipleri ile buluşturuyoruz, bir...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

1 1

Ayvacık

Atlantis Acoustic Band

Çanakkale’de hizmet sunan Atlantis Acoustic Band müzik firmamız düğün gününüzde birbirinden güzel müzikler hazırlıyor ve konuklarınızla birlikte eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunuyoruz....

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Açık Havada Performans

Özellikler

18 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Çanakkale’nin düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.