Merkez The North Trabzon Otel

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Arsin Nisra Park Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Trabzon’da Kokteyl Düğün Mekanları ve Sundukları İmkanlar

Kalabalık bir düğün daveti veriyorsanız ya da bütçenizi zorlamayacak bir organizasyon düşünüyorsanız kokteyl düğün tam size göre olabilir. Trabzon’daki pek çok kulüp ve davet alanı size istediğiniz hizmeti sunabilecek kaliteye ve çeşitliliğe sahiptir. Kokteyl daveti için ilk yapmanız gereken şey davetli sayınızı belirlemek. Eğer davetli sayınız çok fazlaysa kokteyl düğün mekanları arayışınızı konuk sayınıza uygun yapmayı ihmal etmeyin. Kokteyl menüsünü de bütçenizin durumuna ve damak zevkinize göre çeşitlendirebilirsiniz. Az davetli sayısına sahipseniz kokteyl prolonge seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Böylece hem zengin bir menü içeriğiniz olur hem de yemekli düğünden çok daha uygun bir düğün organizasyonu elde etmiş olursunuz. Eğer yaz düğünü planlıyorsanız havuz başı düğün organizasyonu kokteyl için oldukça ideal olabilir.

Kokteyl Düğün Nasıl Olur?

Kokteyl düğün bistro masaları etrafında ayakta durularak herkesin etkileşim içinde olacağı hareketli bir düğün konseptidir. Samimi ve sıcak bir ortam yaratan kokteyl düğünde misafirleriniz düğün alanında rahatlıkla gezinerek diğer konuklarla samimiyet kurabilirler. Masalara devamlı bir servis durumu söz konusudur. Konuklara belli aralıklarla ya da sürekli olarak kanepeler, atıştırmalıklar ve içecekler ikram edilir. Alkollü ya da alkolsüz kokteyl organizasyonu yapabilirsiniz.

Trabzon’da kokteyl düğün için mekan arıyorsanız ilk yapmanız gereken şey davetli sayınızı belirlemek ve ondan sonra mekan arayışına girmektir. Beğendiğiniz kulüp ve davet alanlarından ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi ihmal etmeyin!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Trabzon Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 200 150 TL 30.000 TL
    Arsin 300 400 TL 120.000 TL