Kulüpler/Davet Alanları Aydın

Mavi Restaurant & Bistro

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Restaurant & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mavi Restaurant & Bistro Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mavi Restaurant & Bistro Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Mavi Restaurant & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Restaurant & Bistro düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Restaurant & Bistro düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Restaurant & Bistro düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mavi Restaurant & Bistro kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Restaurant & Bistro 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Mavi Restaurant & Bistro Hakkında

Evliliğinizi havuz başında sevdiklerinizle birlikte kutlamak isterseniz; Mavi Restaurant Bistro Didim adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor hem restoran hem de havuz işletmeciliği yapıyoruz. Özel davetlerinize de ev sahipliği yaptığımız tesisimizde organizasyonlarınız için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Yemekler hazırlıyor, eğlenceler düzenliyor ve keyifli saatler geçirmeniz için çalışıyoruz.


Yazlık bölgede bulunmamız dolayısıyla misafirlerimiz için havuz başı çok daha makul bir alternatif oluyor. Genellikle havuz başı organizasyonlarda tercih ediliyoruz. Fakat herhangi bir olumsuz hava durumunda da kapalı alanımıza geçiş sağlayabiliyoruz. Böylelikle misafirlerimizi mağdur etmiyor; akıllarındaki tedirginliği de ortadan kaldırmış oluyoruz. Düğün organizasyonu aylar öncesinden planladığı için hava durumu önceden tam tahmin edilemiyoruz. Biz de bu noktada oluşabilecek mağduriyetinin önüne geçmiş oluyoruz.


Düğün organizasyonlarımızda neler yaptığımızdan bahsedecek olursak:


İlk olarak yemekli ya da kokteyl konseptte organizasyonunuzu düzenleyebileceğimizi belirtmek isteriz. Davet tipini belirledikten sonra buna uygun bistro ya da masa tercihleri yapılıyor. Organizasyonunuzda sunulacak ikramları da tek tek netleştiriyoruz. Aynı zamanda restoran olarak da hizmet verdiğimiz için geniş bir menümüz bulunuyor. İstediğiniz ürünleri bir araya getiriyor; düğün menünüzü oluşturuyorsunuz. Oluşturduğunuz menüler usta şeflerimizce düğün günü hazırlanıyor ve servis elemanlarımızca güler yüzlü bir şekilde servis ediliyor. Tüm detayların birbirini tamamladığına inanıyoruz ve her aşamada kusursuz hizmet sunuyoruz.


Düğün gününün bir başka netleştirilmesi gereken noktası ise şüphesiz ki eğlencedir. Düğün eğlenceniz için canlı müzik ya da DJ tercih edebilirsiniz. Profesyonel ses sistemlerimiz sayesinde davet boyu kesintisiz eğlence sizi ve misafirlerinizi bekliyor olacak!


Düğününüz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Mavi Restaurant Bistro Villas fiyatları ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres::

    Hisar Mahallesi, Fener Cd. 10/A, 09270 Didim/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.