• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Serap Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Serap Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Serap Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Serap Organizasyon Hakkında

Kına geceniz unutulmaz olsun ama siz de organizasyon için çok çaba harcamak zorunda kalmayın! Kim istemez ki böyle kolaylığı? Serap Organizasyon olarak, Erzurum’da siz değerli çiftlerimize yıllardır kına organizasyonu hizmeti veriyoruz. Fazlasıyla tecrübe sahibi olduğumuz bu sektörde, sizin memnuniyetiniz için çabalıyoruz. Her ev sahipliği yaptığımız etkinliğin sonrasında yeni bir şeyler öğrenmiş olmak bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Sizin de mutluluğunuzu gördükten sonra keyfimiz iki katına çıkıyor.

Hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesi için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve sizin memnun olduğunuzu görmek istiyoruz. Bunun için, öncelikle sizin beklentilerinizi öğreniyoruz ve buna göre bir etkinlik düzenliyoruz. Eğer, kına gecenize dair hiçbir şey düşünmediyseniz de endişe etmeyin! Size en uygun şekilde mükemmel bir gece olacağından şüpheniz olmasın!

Misafirlerinizi lokum ve gül suyu ile karşılıyoruz. Tatlı bir başlangıç yapmalarını sağladıktan sonra onları, mekana alıyoruz. Siz misafirlerinize eşlik edinceye kadar, hoş bir müzik eşliğinde onların sohbet etmesini sağlıyoruz. Sonrasında nedimelerimizle birlikte sizi salona alıyoruz. Muhteşem şovlar eşliğinde konuklarınıza da unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

Kına töreniniz başlamadan önce, yakınlarınıza kına mumu ve kına tacı gibi aksesuarlar dağıtıyoruz. Bu sayede uyumlu bir görüntü yakalıyoruz. Kına töreninizdeki o hüzünlü havayı hemen dağıtmak için eğlenceli müziklerimize devam ediyoruz. Bu gece sizin için sadece eğlence ifade etmeli!

Sevdiklerinizle hoş vakit geçirdiğiniz kına gecenizin sonuna geldiğimizde ise, kuru kına ikramımız mevcut. Bu sayede kına gecenizden de bir hatıra bırakmış oluyorsunuz.

Erzurum kına gecesi organizasyonları arasında Serap Organizasyon olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi almak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

  • Adres::

    Erzurum/Oltu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.