Zigana Resort Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zigana Resort Alaçatı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Zigana Resort Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Zigana Resort Alaçatı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zigana Resort Alaçatı Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Zigana Resort Alaçatı Hakkında

Bekarlığa veda ettiğiniz bu özel gününüzde kına gecenize ev sahipliği yapmak için sizi bekliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yılların verdiği tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz.


500 Kişiye kadar çıkabile ağırlama kapasitemizle misafirlerimizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlıyoruz. Kına gecenizi denize sıfır plajımızda veya havuz başı alanımızda gerçekleştiriyoruz. Masalarımızı gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz ve dilediğiniz konsepte mekân süslemeleri yapabiliyoruz. Hatta hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ellerden danışmanlık alıyoruz. Kına geceleriniz için özellikle kırmızı rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz.


Titiz ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bunun için kaliteli ve temiz bir hizmet veriyoruz.


Kına gecenizde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.


Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. İsterseniz farklı organizasyon firmalarıyla bir ortaklık kurup İzmir’de kına gecesi adetlerini yerine getirmek için değişik aksesuarlar kiralayabilirsiniz.


Biz Zigana Beach Resort Alaçatı olarak, kına dışında nişan, kokteyl, gala, after parti, mezuniyet töreni gibi birçok organizasyonlarınızda faaliyet gösterdiğimizin bilgisini vermek istiyoruz. Seçtiğiniz alanlarımızı özenle hazırlıyor, unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz. Fiyatlarımızı yaz ve kış aylarına göre belirliyoruz. Özellikle kış aylarında çok uygun kişi başı fiyatlarımızla kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Tüm özel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Zigana Resort Alaçatı fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi 18001. Sokak No: 6 Alaçatı - ÇEŞME - İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zigana Resort Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.