Yaprak Köy Foça Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Yaprak Köy Foça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yaprak Köy Foça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yaprak Köy Foça Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yaprak Köy Foça Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi yeşillikler içinde ve çam ağaçları altında gerçekleştirmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise hayalinizdeki geceyi gerçekleştirmeye vaat ediyoruz. İzmir Aliağa’da Foça yolu üzerinde bulunan Yaprak Köy Kır Düğün Salonu olarak düğün gününüz öncesinde gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir gece düzenleyebilirsiniz. 

500 kişilik kapalı ve 750 kişilik açık iki farklı alana sahip kır bahçemiz. Bütün sevdiklerinizi rahatlıkla davet edebileceğiniz ve asla yer sıkıntısı yaşayamayacağınız size özel bir gece organize ediyoruz. Siz değerli çiftlerimize ve konuklarınıza kusursuz bir hizmet vermek için profesyonelce çalışıyoruz. Her zaman en iyi ve en kaliteli organizasyonlar gerçekleştirme gayretindeyiz. Bu noktada biz en çok motive eden çiftlerimizin mutluluğu!

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında rağbet gören isteklerin ve trendlerin takipçisiyiz. Mekanımızı yeni trendleri uygun olarak dekore ediyoruz. Kına geceniz için bu yılın konseptlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Uygulaması tamamen bize kalmış. Siz tüm konsantrasyonunuzu o gece nasıl görüneceğinize odaklayın, geriye kalan tüm detayları biz hallediyor olacağız.  Son yıllarda Hint kına konsepti ve Osmanlı harem tarzı kadar konsepti En çok tercih edilen konseptler arasında. Eğer görmek isterseniz bu konseptleri nasıl gerçekleştirdiğimiz konusunda sizlere sunum
yapabiliyoruz. 

Kır bahçemizin en önemli alanı ise gece boyu rahatlıkla dans edip eğlenebileceğiniz geniş pistimiz. Orkestramız eşliğinde birbirinden enerjik şarkılarla gece boyunca yerinizde duramayacak eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. 

Gecenizdeki en eğlenceli ve özel anları ise fotoğrafçımız ölümsüz karelere dönüştürüyor. Kameramanımız ise hiçbir anı atlamadan gecenizi kayıt altına alıyor.  Kına geceniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz mekânımız hakkında daha fazla bilgi almak ve İzmir kır düğün salonları arasında size özel tekliflerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz. Kusursuz bir gece geçirmek için sizleri kır bahçemize bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, İzmir – Foça Yolu Caddesi 35820 Aliağa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yaprak Köy Foça Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.