Yalı Çapkını

E-posta Gönder

Yalı Çapkını Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

Yalı Çapkını Sıkça Sorulan Sorular

 • Yalı Çapkını kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yalı Çapkını kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Yalı Çapkını kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Yalı Çapkını kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yalı Çapkını kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Yalı Çapkını Hakkında

Birbirinden yetenekli sanatçıları ağırladığımız, konsept gecelerimiz ya da dışında her gelenin harika vakit geçirdiği modern meyhanemiz artık bir marka! Yalı Çapkını İzmir Alsancak bölgesinde birbirinden renkli misafirlerin kendi evi gibi benimsediği bir mekân olarak karşınızda!


Düğün sonrası dahi eğlenmek için gelebileceğiniz mekanımızda, bekarlığa veda partileriniz için harika bir organizasyon düzenliyoruz. Evlilik teklifi, doğum günü ve daha fazlası için profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Her geçen yıl kendimizi yenileyen hizmet anlayışımız sayesinde bir marka haline gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu çatı altında bir aile olarak size dostlarımız gibi davranıyoruz.


Özel ayrıcalıklarla dolu yakın arkadaşlarınızla birlikte gelebileceğiniz bir mekân olarak, özel bir menü hazırlıyoruz. Başlangıçtan meyvesine kadar her ayrıntıyı düşünüyoruz. Üstelik kendi masanızı süsleyebiliyoruz. Siz de çeşitli bekarlığa veda için özel hazırlanmış konuşma balonlarıyla harika fotoğraf karelerine eşlik edebiliyorsunuz. Her anınızı sosyal medyada paylaştığınız, beğenme rekorları kırdığınız bekarlığa veda partinize hazır mısınız?


“Bride to be” yazılı kartlarla birlikte yakın bir zamanda evleneceğini ilan ettiğiniz bu partide dans etmekten oturamayacağınız bir davetten bahsediyoruz size. Üstelik tüm bu eğlenceye harika lezzetlerle eşlik edecek. Tadı damağınızdan uzun süre silinmeyecek. Oldukça hijyenik bir ortamda konusunda uzman ustalarımız tarafından hazırlanan kutlama menünüz, servis ekibimiz tarafından sunuluyor. Siz eğlencenize devam ederken sizi bölmüyorlar ve ihtiyaç halinde hemen yanınızdalar!


Gelelim Yalı Çapkını Alsancak iletişim kısmına. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Telefon numaramız ve ayrıntılı adres bilgimize bu şekilde ulaşabiliyorsunuz. Yüz yüze gelme gibi bir durumunuz varsa da bu esnada fiyatlarımız hakkında bilgilendirme yapıyor ve organizasyonunuz hakkında ayrıntılıları konuşuyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alsancak Mahallesi, 1478. Sok. No:5/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yalı Çapkını Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.