Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Tire Gölet Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tire Gölet Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Tire Gölet Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tire Gölet Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tire Gölet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tire Gölet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tire Gölet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tire Gölet Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tire Gölet Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tire Gölet Restaurant Hakkında

Tire Belediyesi’nin tesisi olarak en güzel noktada konumlandık. Göl manzaralı işletmemiz, özel günlerinizi kutlamanız için oldukça ideal bir mekân. Hizmet açısından asla pişman olmayacağınız bir seçim olarak karşınızdayız.


Camın arkasında seyre dalacağınız gibi teras kısmımızda da keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Kına davetiniz için oldukça ayrıntılı bir program hazırlıyoruz. İhtiyaç ve isteklerinizden oluşan bu program sayesinde organizasyonunuz için planlı bir şekilde ilerliyor. Her an sorularınızı cevaplamak, çıkan sorunları çözmek için hazır organizasyon sorumlusu sayesinde endişelere yer vermeden davetini geçiriyorsunuz. Doğru planlama ve yönetim sayesinde hayallerinizdeki kına organizasyonuna kavuşuyorsunuz.


Eğer yemekli bir kına düşünüyorsanız ustalarımız sizinle harika lezzetleri paylaşıyor. Önceden tadım ve değişiklik yapacağınız lezzetlerimizden bir menü oluşturuyoruz. Başlangıcından tatlısına yer verdiğimiz bu menü yıllar sonra bile lezzetiyle akıllarda kalacak. Her damak zevkine hitap ediyor. Servis ekibimizde son derece hızlı ve aksama yaşamanızı sağlamadan hizmetlerini gerçekleştiriyor. Güler yüzleriyle birlikte ihtiyaçlarınızı anında gidermek için hazır! Eğer ikramlı bir davet düşünüyorsanız kınaya özel beğeneceğinize emin olduğumuz atıştırmalıklar da sunuyoruz.


Biliyorsunuz ki kına geceleri eğlencesi bol etkinlikler. Bu sebeple atmosferin nabzını iyi tutmayı başaran bir orkestrayla çalışıyoruz. Yörenize uygun müziklerden daha farklı çeşitlere kadar geniş bir repertuara sahipler. Gece boyu dans ediyor, yorulduğunuzu anca davet sonunda anlıyorsunuz. Sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar konuşacağınız bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırsanız restoranımıza bekliyoruz. Ayrıca bir belediye tesisi olduğumuzdan dolayı da Tire Gölet Restaurant menü fiyatları da oldukça uygun!


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar kolay! Böylece iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, hemen kına organizasyonunuzu planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Desen Sok

 • Haritadaki Konumu

  Tire Gölet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.