Taş Kemer

E-posta Gönder

Taş Kemer Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Taş Kemer Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Taş Kemer Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Taş Kemer Sıkça Sorulan Sorular

 • Taş Kemer kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Taş Kemer kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Taş Kemer kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Taş Kemer kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Taş Kemer kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Taş Kemer Hakkında

Taş Kemer adıyla İzmir kına mekânları arasında uygun fiyat ve kır bahçemizle profesyonel bir hizmet veriyor. Düğünün en eğlenceli kutlaması olan kına davetiniz için bir organizasyon şirketi yardımıyla hayallerinizdekini gerçekleştirmek için hazırız!


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerinizle karşınızdayız. Eğer yemekli bir kutlama düşünüyorsanız, tamamen kendi üretimimiz olan lezzetlerle baş başa kalıyorsunuz. Etinden tavuğuna mezesinden salatasına her birini kendimiz üretiyor ve size sağlıklı, lezzetli bir menü sunuyoruz. Bu sayede günlerce konuşulacak lezzetlere şahit oluyorsunuz.


İster taştan yapılmış ve tavanı ahşap olan otantik kapalı alanımızda kına organizasyonunuzu yapın isterseniz de mis gibi kokan kır bahçemizde. Seçtiğiniz alanımızı, organizasyon şirketi yardımıyla süsleyecek ve hayallerinizdeki görüntüye sahip olmasını için elimizden geleni yapacağız. Tabii ki tüm bunlara önceden bir görüşme ayarlayarak karar veriyoruz. İhtiyaç ve taleplerinizi konuşuyoruz. Nasıl bir organizasyon istediğiniz hakkında karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Sonra da birlikte bir kına programı hazırlıyoruz.


Hijyen konusundan servis ekibinin profesyonelliğine kadar önemsediğimiz birçok nokta var. İnsan sağlığına verdiğimiz önem hijyenimizden ve kendi ürünlerimizden belli olduğu gibi, hizmeti önemsememiz de profesyonel bir ekipten geçiyor. Her biri konusunda uzman olmakla birlikte asla aksama yaşamanıza müsaade etmiyor. İhtiyacınız dâhilinde de her yanınızda yer alıyor, sorularınızı cevaplıyor. Böyle bir hizmet sayesinde de oldukça memnun kalıyorsunuz. Hatta sevdiğiniz insanlara bizi tavsiye edeceğinizden de eminiz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gerekenler var. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz mekânımıza geliyorsunuz. Bu esnada fiyatlar, hizmet içeriği gibi konular hakkında sorularını soruyorsunuz. Olumlu bir görüş olursa da hayallerinizi süsleyen kına geceniz için planlamalara başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Dündarlı Mah. Bergama Cad. No: 4/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taş Kemer Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.