Şehr-i Garden

0232 335 5116

E-posta Gönder

Şehr-i Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Şehr-i Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şehr-i Garden Hakkında

İzmir’in davet ve organizasyon mekânları açısından zengin bir seçeneğe sahip olan İnciraltı’nda hizmet veren işletmemiz İnciraltı Mahallesi Şehr-i Garden Balçova/İzmir adresinde sizler ile buluşuyor. Düğün konusundaki iddiasını fazlası ile ortaya koyarak sektörde hızla yükselen işletmemiz kına geceniz için de en doğru adreslerden biri olarak karşınıza çıkıyor.

Düğün geceniz öncesinde gerçekleştirecek olduğunuz kına geceniz için hem sizi hem de davetlilerinizi mutlu edecek bir ekip ile çalışmanız çok mühim. Bu sebep ile İnciraltı kına mekânları arasından tercihinizi bizim gibi profesyonel bir işletmeden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Peki neden bizi seçmelisiniz?

Bu sorunun cevabı olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı ve tamamen sizin isteklerinizi yerine getirme amacı güttüğümüz %100 müşteri memnuniyeti politikamızı öne sürebiliriz.

Kına geceniz için arzu ettiğiniz konsept, hizmetler ve diğer pek çok konu için taleplerinizi itina ile yerine getiriyoruz. Bir kına gecesinden beklentiniz tam olarak ne ise bunu sizden iyice öğreniyor, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Üstelik davetli sayınızda asla sınırlamaya gitmeden istediğiniz kadar büyük bir kına organizasyonu gerçekleştirme olanağı sunuyoruz. Nasıl mı? 3000 metre karelik alana sahip açık alanımız ve 250 metre karelik alana sahip kapalı alanımız ile… Yemekli organizasyonlarınız için 1000, kokteyl tarzı organizasyonlarınız için ise 1500 kişiye kadar davetlilerinize ev sahipliği yapabiliyoruz.

Kına geceniz için olması gereken her ve ihtiyaç duyacağınız her detay için işletme olarak size her türlü imkânı sunuyoruz. Kına gecenizi burada gerçekleştirdikten sonra düğün geceniz için başka bir mekân arayışına girmek istemeyeceğinizden eminiz.

Kına ve düğün geceniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz işletmemiz Şehri Garden İzmir fiyat bilgileri için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5116
 • Adres:

  İnciraltı Mahallesi, Mustafa Kemal Sahil Bulv. Yağmur Sok. No:1, 35330 Balçova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şehr-i Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.