Şehr-i Garden

E-posta Gönder

Şehr-i Garden
  • Balçova, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Şehr-i Garden - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Şehr-i Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000-30.000 TL

Şehr-i Garden Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şehr-i Garden Sıkça Sorulan Sorular

Şehr-i Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şehr-i Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Şehr-i Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Şehr-i Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şehr-i Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şehr-i Garden Hakkında

İzmir’in davet ve organizasyon mekânları açısından zengin bir seçeneğe sahip olan İnciraltı’nda hizmet veren işletmemiz İnciraltı Mahallesi Şehr-i Garden Balçova/İzmir adresinde sizler ile buluşuyor. Düğün konusundaki iddiasını fazlası ile ortaya koyarak sektörde hızla yükselen işletmemiz kına geceniz için de en doğru adreslerden biri olarak karşınıza çıkıyor.

Düğün geceniz öncesinde gerçekleştirecek olduğunuz kına geceniz için hem sizi hem de davetlilerinizi mutlu edecek bir ekip ile çalışmanız çok mühim. Bu sebep ile İnciraltı kına mekânları arasından tercihinizi bizim gibi profesyonel bir işletmeden yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

Peki neden bizi seçmelisiniz?

Bu sorunun cevabı olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı ve tamamen sizin isteklerinizi yerine getirme amacı güttüğümüz %100 müşteri memnuniyeti politikamızı öne sürebiliriz.

Kına geceniz için arzu ettiğiniz konsept, hizmetler ve diğer pek çok konu için taleplerinizi itina ile yerine getiriyoruz. Bir kına gecesinden beklentiniz tam olarak ne ise bunu sizden iyice öğreniyor, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Üstelik davetli sayınızda asla sınırlamaya gitmeden istediğiniz kadar büyük bir kına organizasyonu gerçekleştirme olanağı sunuyoruz. Nasıl mı? 3000 metre karelik alana sahip açık alanımız ve 250 metre karelik alana sahip kapalı alanımız ile… Yemekli organizasyonlarınız için 1000, kokteyl tarzı organizasyonlarınız için ise 1500 kişiye kadar davetlilerinize ev sahipliği yapabiliyoruz.

Kına geceniz için olması gereken her ve ihtiyaç duyacağınız her detay için işletme olarak size her türlü imkânı sunuyoruz. Kına gecenizi burada gerçekleştirdikten sonra düğün geceniz için başka bir mekân arayışına girmek istemeyeceğinizden eminiz.

Kına ve düğün geceniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz işletmemiz Şehri Garden İzmir fiyat bilgileri için formu doldurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.