Şahika Ocakbaşı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şahika Ocakbaşı Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şahika Ocakbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şahika Ocakbaşı Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şahika Ocakbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şahika Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şahika Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Şahika Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Şahika Ocakbaşı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şahika Ocakbaşı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Şahika Ocakbaşı Restaurant Hakkında

İzmir’in en merkezi konumlarından biri olan Bornova’da Büyükpark’ta faaliyet gösteren işletmemiz sadece bir restaurant olmanın ötesinde özel günlerini de keyif ile kutlayabileceğiniz bir yer. Dostlarınız, yakın çevreniz ve aileniz beraber düzenleyeceğiniz özel organizasyonlarınız için bir yandan lezzetli yemeklerin tadını çıkarır iken bir yandan da canlı müziğe eşlik ederek keyif sürebileceğiniz bir işletme olarak hizmet veriyoruz.

Özellik ile soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak sıcacık bir mekân arayışı içinde iseniz mutlaka işletmemizi bir kere gelip görmenizi rica ediyoruz. Şık mekân dizaynımız, profesyonel servis ve mutfak ekibimiz ve işletmecilik alanında deneyimli yöneticilerimiz ile size kutlamalarınız unutamayacağınız bir gün yaşatmayı vadediyoruz.

Restaurantımızda misafirlerimizin eğlenmesi, keyifli bir akşam geçirmeleri için geniş çapta bir çalışma yürütüyoruz. Öncelikle teknik alt yapımız sayesinde ses ve sahne sistemi olarak kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Özel orkestramız ve onlara eşlik eden ses sanatçılarımız, geniş repertuarları size keyifli bir akşam yaşatıyorlar. Fasıllı bir program arzu ederseniz de yine bu konuda da oldukça iyi bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz düğün, nikâh sonrası yemeği ve bekarlığa veda partisi organizasyonu gibi çeşitli etkinliklerinizde oryantal şov gösterisi de sağlıyoruz.

Türk mutfağının vazgeçilemeyen lezzetlerinden olan kebap türü üzerine hizmet veren restaurantımızda kebaplarımız usta aşçılarımız tarafından özen ile hazırlanıyor. Başlangıç menümüzde yer alan farklı tatlar ve alkollü veya alkolsüz olarak seçeceğiniz içecekler ile damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Eğer siz de kutlamalarınız için size doyasıya eğlence olanağı sunan ve bir o kadar şık bir mekân ile çalışmak isterseniz Şahika Restaurant sizin için en doğru seçim olacak. Merkezi bir konumda yer almamızın avantajını da yaşayacağınız işletmemiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Cd. No:25/C Büyükpark Bornova, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şahika Ocakbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.