Restore Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayındır, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
38

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

İzmir’in doğası ve güzel havası ile meşhur ilçesi Bayındır Restore Kır Düğün Salonu’muzun bulunduğu bölgedir. Mekânımız uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyor ve sevgili konuklarımız sayesinde de göstermeye devam edecek.

Gerek personel kadromuz gerek ise sahip olduğumuz tesis imkânları sayesinde hemşerilerimiz tarafından büyük ilgi görüyor ve tercih ediliyoruz. Bunun için de bizimle birlikte kendi işletmeleriymiş gibi çalışan ekibimize minnettarız. Her biri işini severek ve özveri ile yaparak güler yüzlülüklerini misafirlerimizden eksik etmiyorlar. Yönetimden mutfak ekibine, servis ekibinden güvenliğe kadar hepimiz sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kır bahçemizde elbette sadece kır düğünleri yapmıyoruz. Nişan törenlerinden tutun da sünnet düğünleri ve özel kutlamalara kadar birçok alanda hizmet veriyoruz. Severek yaptığımız bir organizasyon türü daha var ki o da kına gecesi organizasyonları.

Tüm o ritüelleri, adetleri ve ihtişamı ile ekipçe kına organizasyonlarının adeta hayranıyız. Kınaya dair gerekli tüm detayları profesyonel destek alarak kusursuz bir şekilde yapmak isteyen çiftlerimiz oluyor. Biz de elbette buna itiraz etmiyor ve gelen organizasyon firması ile tam bir uyum ve iş birliği ile çalışıyoruz. Bu sayede her şey olması gerektiği gibi ve tam da çiftimizin isteklerine uygun şekilde gerçekleşiyor.

Kır bahçemiz oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip ve çok büyük organizasyonları kaldırabilecek bir kapasitede. 500 ve hatta daha fazla konuğu da rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bu sebeple geniş aileleri ve kalabalık çevreleri olan çiftlerimizin işini kolaylaştırabiliyoruz. Siz de o çiftlerdenseniz davetli listenizi korkusuzca yapabilir, yanınızda olmasını istediğiniz tüm sevdiklerinizi rahatça çağırabilirsiniz.

Yemekli, yemeksiz veya kokteyl fark etmeksizin dilediğiniz tarzda bir organizasyon gerçekleştireceğimizden olabilirsiniz. Restore Kır Düğün Salonu olarak bizimle sayfa üzerinden iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fatih Mahallesi, 35840 Bayındır/İzmir

Restore Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!