• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Petre Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Petre Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Petre Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Petre Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Petre Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Petre Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Petre Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Petre Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Petre Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Petre Restaurant Hakkında

Bekârlığa veda partileri ve eğlencenin adresi yeni nesil meyane anlayışı ile konuklarınıza kapılarımızı açıyoruz. Petre Restaurant İzmir’de şehrin merkezinde sizi bekliyoruz. Evlilik sürecinde doyasıya eğleneceğiniz gecenin hazırlıklarına da başlıyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturan ekibimizle eksiksiz bir gece için çalışıyoruz. İsteklerinize ve özel partinize göre süslemeler de tercih ediyoruz! Ancak en önemlisi düşlerini kurduğunuz gecenin yıldızı olmanızı sağlıyor, sizi baş köşeye alacak şekilde bir masa düzeni tertip ediyoruz. Bu sayede şıklığı ile dikkat çeken gecede keyifli bir ortam ve huzur da vaat ediyoruz. En küçük bir detayın atlanmaması için ekibimizde bulunan servis personellerimiz etrafınızda oluyor, işletmecimiz de oluşabilecek sorunları siz henüz fark etmeden ortadan kaldırıyor. Yani eğlenceniz bizimle güvence altında!

Taş fırında pişen özel lezzetler de sizi ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamayı hedefleyen ekibimizin seçimi! Yemek listesinden tercih ettiğiniz tüm davet menüleri için lezzet garantisi veren aşçılarımız özel tarifleri ve pişirme yöntemleriyle; aynı lezzeti bir başka yerde kolay kolay bulamayacağınız konusunda iddialı! Hatta soğuk ve sıcak mezeler, ara sıcak ve başlangıçları tercih ederken zorlanacaksınız. Çünkü Ege’nin otları, mezenin en hasını oluşturuyor… Ana yemek seçiminiz mi? Endişelenmeyin, kırmızı ve beyaz etle hazırlanmış pek çok alternatifiniz var. Tatlı başlangıcınız ve bekârlığa veda partiniz için ağızları tatlandıran tatlı ve meyve sunumlarımız da var. Alkollü ve alkolsüz menülerde içecek konusunda son kararı konuklarınız da verebilir.

Arka fonda çalan nostaljiye de kulan verin… Petre Restaurant Alsancak’ta güzel bir gecenin mimarı olmak, sizi ağırlamak üzere hazır! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak veya formu doldurmak. Form ile irtibat sağlamayı tercih ediyorsanız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  1447 Sok. No: 2/ C Kıbrıs Şehitleri Alsancak/ İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Petre Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.