Park Kozak Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Park Kozak Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Park Kozak Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Park Kozak Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Park Kozak Kır Düğünü Sık Sorulan Sorular

Park Kozak Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Park Kozak Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Park Kozak Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Park Kozak Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Park Kozak Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Park Kozak Kır Düğünü Hakkında

Park Kozak olarak uzun yıllardır İzmir Bergama’da yemek ve eğlence sektöründe hizmet veriyoruz. Mekânımıza çok amaçlı ve tam teşekküllü bir tesis desek yanlış olmaz. Zira faaliyet gösterdiğimiz alanları duyunca bu sözümüze hak vereceksiniz. Park Kozak Bergama’da sabahları kahvaltı evi, akşamları ise restoran olarak hizmet veriyor. Bununla da sınırlı değil elbette, sahip olduğumuz ve yüz ölçümü bakımından oldukça geniş kır bahçemizde düğünler başta olmak üzere çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Gelelim bu organizasyonlar arasından sizin için en cazip olanına, kına gecesi organizasyonları. Bu yazıyı okumanızdaki muhtemel sebep de bu olduğuna göre size konu ile alakalı birkaç bilgi vermek istiyoruz. Tüm o özel seremonileri, ritüelleri ve adetleri ile kınalar başlı başına büyük birer organizasyonlardır. Biz de ekipçe bunun farkındayız ve kına geceleri mevzu bahis olduğunda daha fazla özen ve alâka gösteriyoruz. Bu imtiyazımızın sebebi de başta gelinimiz olmak üzere çiftimizi ve akabinde tüm konuklarını memnun ve tatmin etmek.

Öyle ki, eğer töreninizi profesyonel ellere emanet etmek ve uzmanlarından destek almak isterseniz de bizim için hiçbir sakıncası yok. Dilediğiniz kına organizasyon firması ile anlaşarak gerekli düzenleme ve ayarlamaları yaptırabilirsiniz. Park Kozak Düğün Salonu olarak bize düşen, gelen organizasyoncu ile iş birliği yaparak uyum içerisinde çalışmak olur. Bu sayede her şeyin yolunda gittiğinden emin oluruz.

Kır bahçemiz kapasite bakımından da sizi mutlu edecektir çünkü 500 ila 750 kişilik bir davetli listesini rahatlıkla yapabilirsiniz. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz kim varsa korkusuzca çağırabilirsiniz.

Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak bir organizasyon için Park Kozak olarak sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinden fiyat teklifi al butonuna tıklayabilir, iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İncecikler mahallesi 35700 Bergama, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Park Kozak Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.