Olimpia Korsan Teknesi

E-posta Gönder

Olimpia Korsan Teknesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

Olimpia Korsan Teknesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Olimpia Korsan Teknesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Olimpia Korsan Teknesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Olimpia Korsan Teknesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Olimpia Korsan Teknesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Olimpia Korsan Teknesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Olimpia Korsan Teknesi Hakkında

Kına gecesi ve bekârlığa veda partileri için tekne turundan daha eğlenceli ne olabilir ki? İşte tam da böyle düşünen, mavi tutkunları için Olimpia Korsan Tekneleriyle denize açılıyoruz!

Benzersiz bir eğlence ve özel günleriniz için iki farklı teknemiz var. Olimpia 1 ile yolculuk yaptığımızda 57 kişilik bir tur düzenleyebiliyoruz. Olimpia 2 ile ise 35 kişiye kadar konuğumuzu ağırlayabiliyoruz. Sığacık’ta hizmet verdiğimiz profesyonel ekibimizle birlikte farklı koylara açılıyoruz. Gün boyu tekne turu yaparak davetlerinize özel konseptler de tasarlıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

İlk olarak bekârlığa vedalardan söz etmek istiyoruz. Yakın dostlarınızla yapacağınız gezide müzik ve eğlence vaat ediyoruz. Şık bir masa kurarak enfes tatlarla konuklarınıza özel sunumlar da yapabiliyoruz. Balık ve deniz mahsulleriyle hazırlanan davet menülerimiz için lezzet ve tazelik garantisi veriyoruz.

Kına gecelerinde ise organizasyon firmasıyla anlaşma sağlayarak genellikle Olimpia 1’i süslüyoruz. Konsept çalışmaları tamamlandığında şıkır şıkır bir gece eğlencesi için konuklarınızı teknemize buyur ediyoruz. Seferihisar kına organizasyonunuzu hafif müzik eşliğinde başlatıyor, duygu dolu ânlar yaşayacağınız bir merasim düzenliyoruz. Her kadın için özel olan kına merasimini unutulmaz kılan bu yolculukta konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. İkram ve yemekli menüler hazırlayabiliyor, sunumları güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla yapıyoruz. Mutlu bir başlangıç öncesi özgürce eğlence ve huzurlu bir yolculuk… Üstelik dilerseniz; evlilik teklifi, yıl dönümü, doğum gibi özel kutlamalarınızı da birlikte tasarlayabiliyoruz. Bu sizin maceranız ve biz de eksiksiz bir davet tasarlayarak yılların tecrübesiyle hayallerinize ortak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Siz de “Sığacık tekne turu Olimpia Korsan Teknesi ayrıcalıklarıyla özel davetler tasarlamak istiyorum”, diyorsanız; biz hazırız. Bir ân önce bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak ekibimizle irtibat sağlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sığacık Mah. Balıkcı Barınağı 3210 Sok. Sığacak Kalesi Karşısı Seferihisar/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.