Nobili Park

E-posta Gönder

Nobili Park Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Nobili Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Nobili Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Nobili Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Nobili Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Nobili Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Nobili Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Nobili Park Hakkında

İzmir’in en gözde semtlerinden biri olan Balçova’da bulunan işletmemiz Nobili Park izmir balçova kına gecesi mekânları arasında da faaliyetlerini gösteriyor. Deniz ve şehir manzaralı olarak özel gün yemeklerinizin yanı sıra kına geceniz için de tercih edebileceğiniz işletmemiz, kına gecenizde yemek sunumu vermek gelin adayları için iyi bir alternatif olacak.


Kız arkadaşlarınız ile doyasıya eğlenebileceğiniz kına geceniz için sizlere birçok farklı konsept seçeneği sunuyoruz. Sahip olduğumuz farklı fikirleri sizin ile paylaşıp içlerinden istediğinizi seçme fırsatı sunuyoruz. Farklı renk konseptleri, süslemeleri dekorlar ve aksesuarlar… Beğeninize göre istediklerinizi tercih ederek unutulmayacak bir kına organizasyonuna imza atabilirsiniz.


Kına organizasyonunuz için kız arkadaşlarınıza tefler dağıtarak kına kortejinizde ve gece boyu sürecek olan eğlencenizde neşenize neşe katacağız. Yine kortej sırasında kız arkadaşlarınıza takmaları için taç dağıtabilirsiniz. Kına töreninizi gerçekleştirmek için salonda etrafınızda dolaşacak olan kız arkadaşlarınızın ellerinde tutacakları kına mumundan kına tepsisine kadar her detay özen ile düşünüyoruz. Siz hiçbir detay ile uğraşma durumunda kalmadan sadece gecenin keyfini çıkarmaya odaklanın; biz Nobili Park olarak kına organizasyonunuz her şey ile birebir ilgileneceğiz.


İlk olarak davetlilerinizi karşılayacak olan nedimelerimizden bahsetmek istiyoruz. Kına gecenize teşrif etmeye başlayan konuklarınızı kapıda karşılıyorlar ve “hoş geldiniz” ikramı olarak tatlı ve kolonya ikramı yapıyorlar. Bir örnek ve kına konseptinize uygun kostümler ile geceye hazırlanan nedimelerimiz kına töreninizde sizi yalnız bırakmıyorlar.


Peki kına ekibimizde yer alan dansçılarımızın, sizin için özel olarak hazırlayacağı dans koreografisi ile davetlilerinize sürpriz yapmak istemez misiniz? Cevabınız “Evet” ise kına ekibimiz seçeceğiniz dans müziği ile güzel bir koreografi ortaya çıkaracaklar.


Restaurantımızın seçkin ikramlıklarından davetlilerinize sunabileceğimiz kına geceniz için bizimle iletişime geçmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Teleferik Mahallesi, Sakarya Cd. No:137, 35330 Balçova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nobili Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.