Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge

Firma kapanmıştır
Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge Hakkında

Efes antik kentinin yer aldığı İzmir’in sakin sakin ilçesi Selçuk’ta bulunan Nea Efessos Butik Otel adının hakkını veriyor ve değerli misafirlerine kendilerini tarih kokan bir yerde bulunuyor hissini yaşatıyor. Tüm özel günlerinize ev sahipliği yapan işletmemiz doğum günlerinizden kına geceniz, bekarlığa vedanız ve düğününüze kadar her türlü etkinliğiniz için size kapılarını açıyor.

Evlilik sürecinde özellikle kadınların heyecan ve sabırsızlık ile beklediği bekarlığa veda ve kına gecesi kutlaması için otelimiz eşsiz bir seçenek oluyor gelin hanımlara. Tarihi ve Helenistik dokunuşlarla bezenmiş iç mimariye sahip otelimiz gelinlere kendilerini tanrıça gibi hissettirecek.

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonunuzu oluştururken yemekli, yemeksiz davet olarak ya da kokteyl tadında bir davet isterseniz bu şekilde planlayabilirsiniz. Zengin ve farklı bir mutfağa sahip bünyemizde bulunan Maza Kitchen sizlere Ege ve antik Yunan yemeklerinin kendine has yorumunu sunuyor.

Kına gecesi organizasyonunuz için anlaşacağınız organizasyon firması ile istediğiniz renkler ve malzemeler ile süsleyeceğiniz otelimizde eğlencenin tadını doyasıya çıkaracaksınız. Düzenleyecek olduğunuz etkinliğiniz yanı sıra otelimizde konaklamak da size kendinizi farklı ve özel hissettirecek. Kına geceniz öncesinde otelimizde konaklayıp faaliyetlerimiz arasında yer alan kültür ve doğa turumuza katılıp stresinizi atabilirsiniz.

Tercih ederseniz kına gününüzün erken saatlerinde gelip otelimizin Türk hamamı ve dünya masajlarından istediğinizi seçerek güzelce dinlenip kendinizi şımartarak geceye hazırlanabilirsiniz.

Sizin için kurulacak kına tahtı, kına yakma seremonisi, sevdiklerinizle ve nedimelerinizle yapacağınız eğlence sizin için bekarlığa tatlı mı tatlı bir veda sağlayacak. Gecenizin sonunda otelimizde konaklayarak sabah gözlerinizi taptaze Selçuk sabahına ve mutfağımızın damak çatlatan lezzetlerine açabilirsiniz.

Siz de bu ayrıcalıklı organizasyon imkânından faydalanmak ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için site üzerindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge Sıkça Sorulan Sorular

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nea Efessos - Maza Kitchen & Lounge kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.