Myrina Garden

E-posta Gönder

Myrina Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Myrina Garden Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Myrina Garden Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Myrina Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Myrina Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Myrina Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Myrina Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Myrina Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Myrina Garden Hakkında

Evliliğe giden yolun son basamağı olan ve uzun yıllar boyunca yapılarak bir gelenek haline gelmiş kına geceleri oldukça eğlenceli ve renkli davetler. Bu tarz bir davet için de profesyonel ekiplerle çalışarak tam da hayalinizdeki gibi olmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu noktada İzmir kına gecesi mekanları arasında Foça’da Myrina Garden olarak çıkıyoruz. Mekân seçimindeki kıstaslara uyduğumuz için de şu zamana kadar birçok çiftin kına törenlerine şahit olduk.


Yukarıda da kısaca bahsettiğimiz kıstasları biraz açacak olursak, ilki davetli sayısı. Çünkü doğru tespit edemezseniz doğru mekânı seçmekten uzaklaşabilirsiniz. İkincisi ise, çalıştıkları organizasyon şirketlerinin kalitesi ve tabi ki samimi olması. Hayalinizde bir konsept var ve bunu gerçekleştirebilecek samimi ortam yaratan mekanlarla çalışmanız gerekiyor. Üçüncüsü yemekli ya da yemeksiz hizmet verebilen bir yer aramalısınız. Çünkü belki açık büfe tarzı kınaya özel atıştırmalıkların yer aldığı bir davet de düşünebilirsiniz. Diğer bir kıstas ise, tabii ki tamamen eğlenceye yönelik organizasyon yapacak bir mekân bulmanız. Çünkü kına törenlerin de aslında amaç dans etmek, keyifli vakit geçirmek. Sonuncu ama en önemlisi de bütçenize uyan bir yer olmalı. Tüm bu saydığınız kıstaslara İzmir’de uyan mekanlar arasında adımızı görmekten gurur duyuyoruz. Her ayrıntısıyla istediğiniz bir kına daveti gerçekleştirmek için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.


Geniş pistimiz sayesinde rahatça dans edebilir hatta dilerseniz bir ekiple birlikte koreografi hazırlayabilirsiniz. Böylece hem misafirlerinizin hem de sizin hatıralarınızda güzel anılar birikir. Eğer tüm bu saydığımız avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Böylece eğlenceli, kaliteli ve en önemlisi de hayallerinizdeki gibi bir kına davetini birlikte planlayabiliriz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çaltılıdere Mahallesi, 195. Sk. No:195

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Myrina Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.