Mina Garden Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mina Garden Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mina Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Mina Garden Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mina Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Mina Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mina Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mina Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mina Garden Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mina Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mina Garden Kır Düğünü Hakkında

Düğün kadar önemli olan kına gecelerinizi yemyeşil bir kır alanında kutlamaya ne dersiniz?

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan Kına geceleri son zamanlarda farklı konseptler ile kutlanarak modern halini aldı. Biz de Mina Garden Dikili olarak uzun yıllar boyunca İzmir’in Dikili ilçesinde faaliyet gösteriyor ve trende uygun kına gecesi ve bekarlığa veda partileri düzenliyoruz. İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Organizasyonları nasıl mı planlıyoruz?

Öncelikle kır bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Her sene düzenli olarak bahçemizde peyzaj çalışması yapıyor, yemyeşil bir kır alanında misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz aksesuarlarla kına temanıza uygun süslemeler yapıyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriyle masaları süslüyor mekânın girişine davetlilerinize hediye edeceğiniz ikramlıkların sunumunu yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz Kaftan ve bindallınıza uygun rengi seçebilir mekânla uyumlu bir konsept oluşturabilirsiniz.

Mina Garden olarak organizasyonlara özel menüler hazırlıyoruz. Ana yemek ve ara sıcaktan oluşan lezzetler usta aşçılar tarafından hijyenik mutfaklarda hazırlanmaktadır. Kaliteli ve taze ürünler seçerek lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. İsterseniz anlaştığınız catering firmasını getirme imkânı da tanıyoruz.

Özel günlerin değerini bilen bir ekibe sahibiz. Yenilikçi tarzımızla günden güne değişen trende uygun bir şekilde organizasyonlarda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, doğum günleri kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

İsteklerinizi yerine getiren ve farklı alternatifler sunan bir kır bahçesinde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İsmetpaşa Mahallesi Sanayi Caddesi Dikili Çamur Ilıca Mevki No: 62 Dikili İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mina Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.