• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Meyhane Piero Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Meyhane Piero Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Meyhane Piero Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Meyhane Piero Sıkça Sorulan Sorular

Meyhane Piero kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Meyhane Piero kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Meyhane Piero kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Meyhane Piero kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Meyhane Piero kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Meyhane Piero Hakkında

Masasında aşklarına tanık olduğumuz, yıllarca geldiğimiz, yeni dostluklara sahip olduğumuz, mezelerine doyamadığımız, özgürce mutlu olduğumuz Piero Meyhane Alsancak’ın inceliklerini korumak, leziz mutfağını birçok kişiyle paylaşmak ve mutluluğunuzu çoğaltmak için 2017 yılında devraldık. Bu yüzden “hayallerine ulaşmış mutlu insanlarız!”


Eskiden beri müdavimi olduğumuz Piero’yu, yoğun bir mesai gününün ardından dostlarla muhabbete gelen, yorucu bir iş organizasyonunu yemeğe bağlayan ya da bekarlığa veda kutlamaları için bizi tercih eden herkesin hayattan aldığı keyfi katlamak için aldık. Kapımız herkese açık! Yüzyılı aşkın geçmişiyle mimari yapıyı barıştırıp günümüz dünyasına taşıdık. Hayal ettiğimiz; samimi ve keyifli bir ortamdı. Bunu da başardık.


Taze ve leziz mezelerle oluşan bir masada, günün stresini, geçmişin kalıntılarını, umutlarınızı, planlarınızı özgürce yaşayacağınız bir mekân yarattık. 2017 Haziran’ında bizi kendine aşık eden dekoru, menüsü ve sıcak atmosferini yaşatmayı hedefleyerek meyhanemizi dolu dolu yaşamak ve beklentilerinize uygun bir ortam sağlamak adına yeniledik.


Bol meze seçeneklerimiz ve taze yemeklerimiz sayesinde Meyhane Piero menüsü dilden dile yayıldı. Toplantı ve özel organizasyonlarını rakı sofrasına bağlamak isteyen herkes bizi tercih etti. Özel barkovizyonlu L masalı odalarımızda beklentilerinizi karşılayan seçeneklerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.


Arkadaş grubunuzla birlikte eğlenceli bir bekarlığa veda kutlaması için konsept gecelerimizden de tercih edebiliyorsunuz. Cuma günü 80’ler, cumartesi ise 90’lar gecesiyle kutlamanıza renk katabiliyorsunuz. Böylece hatıralara kazınacak bir davete ev sahipliği yapıyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek de çok kolay. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar! Böylece yaptığımız geri dönüş sayesinde Piero Meyhane Alsancak telefon numarası ve hizmet içeriğinin ayrıntısına da sahip olabiliyorsunuz. O zaman bir an önce bizimle iletişime geçin ki bu özel kutlamanızı planlayalım!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Muzaffer İzgü Sokak No:3

 • Haritadaki Konumu

  Meyhane Piero Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.