• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marge Hotels Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Marge Hotels Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Marge Hotels Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Marge Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Marge Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marge Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Marge Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Marge Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marge Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Marge Hotels Hakkında

148 yıllık tarihi geçmişe sahip bir binada hizmet verdiğimiz otelimiz Marge Hotel, 2012 yılından bugüne değin birçok düğüne ev sahipliği yaptı. Sadece düğün değil hayatınıza anlam katan tüm özel günlerinizde misafirlerinizi ağırlayarak mutluluklarınıza ortak olduk. Marakeş’in capcanlı renkleri ve Marakeş desenleri ilham kaynağımızı oluşturdu ve otelimizi bu renkler ve desenler ile dekore ettik. Özellikle kına organizasyonunuz için konsept bir ortam sunan otelimizde sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

14 kişilik bir ekip olarak çalışmalarımızı yürüttüğümüz otelimizde organizasyonlarınıza göre ekip sayımızın artış gösterdiğini belirtmek isteriz. Ekstra olarak servis elemanları, aşçı ve barmen getirterek ekip sayımızı 20 – 25 kişiye kadar çıkararak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Kına organizasyonunuz için otelimizde 120 davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Tabi bu sayı bistro masa tercih ettiğiniz takdirde 160 kişiye kadar çıkabiliyor. Organizasyonunuz boyunca tüm odalarımızı sizin kullanımınıza sunuyoruz. Böylece kına geceniz için hem siz hem davetlileriniz rahatça hazırlanma ortamı buluyorsunuz. Ayrıca dilerseniz sabaha kadar sürecek kına gecenizin devamında otelimizde konaklama imkanı da bulmuş oluyorsunuz.

Kına organizasyonunuz için gerekli tüm detayları bu alanda beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile düşünüyor ve yerine getiriyoruz. Tahtan tutun da tüm kına aksesuarlarına kadar aklınıza gelen her detayda hizmetlerimizi sizin için sağlıyoruz.

Siz dostlarınız ile gecenin keyfini çıkarırken anlaşmalı olduğumuz fotoğrafçımız bu eğlenceli anlarınızı ölümsüzleştiriyor olacak. Ama size bu konuda bir şart koymayarak dilediğiniz başka bir fotoğrafçı ile çalışma olanağını da sunuyoruz tabi ki.

24 saat boyunca güvenlik hizmeti sunduğumuz otelimizde sizden sadece güven içinde organizasyonunuzun tadını sürmenizi istiyoruz.

Merak ettiğiniz Marge Hotel fiyat ve diğer sorularınız için formu doldurun ve bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ilıca Mah. 5117 Sok. No:1 Ilıca, Çeşme

 • Haritadaki Konumu

  Marge Hotels Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.