Lora Düğün Salonu

E-posta Gönder

Lora Düğün Salonu

Lora Düğün Salonu Hakkında

Çok uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe olup da bunun neredeyse her alanında hizmet vermiş ve başarılı elde etmiş bir tecrübeye kendinizi emanet etmek ister misiniz? Düğün gibi hayatınızın en önemli ve özel günlerinden birini kusursuz bir kutlamayla taçlandırmak için doğru yerdesiniz. Tesisimiz Lora Düğün Salonu Menemen’de sizi bekliyor.

Lora markası altında şimdiye dek özel günler için yaptığımız; organizasyon düzenleme hizmeti, davetiye basımı, nikah şekeri ve hediyelik üretimleri gibi önemli işler bulunuyordu. O faaliyetlerimize devam etmekle birlikte bir yandan da etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Düğün başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, davetler, yemek etkinlikleri, açılışlar, mezuniyetler, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler ve benzeri konularda hem organizasyon düzenleme yönümüzle hizmet veriyor hem de dileyenler için bunu salonumuzda yapıyoruz.

Şimdi size biraz da salonumuzdan söz etmek istiyoruz. Oldukça geniş bir kapasiteye sahip salonumuzda hem butik hem de büyük çaplı düğünler yapılabiliyor. Aydınlatmaları ve dekorasyonu ile de ferah bir atmosferi var. En güncel beğenilere hitap edecek şekilde dizayn edilen salonun oturma düzeni 8’er kişilik yuvarlak masalar ve beyaz napolyon sandalyelerle oluşturuldu. Dekorasyonda da yine beyaz rengi hakim ve çiftlerimizin isteğine göre farklı renkte sandalye bağlama seçenekleri sunabiliyor, salonu tamamen onların zevkine göre süslüyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle servis ve hizmet veriyoruz, düğün pastasından nikah şekerlerine, konfeti ve volkana, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimine, orkestra ve müziğe kadar her detayla biz ilgileniyoruz. Dileyen çiftlerimizin bütçesine göre düğünü yemekli veya ikramlı şekilde de yapabiliyoruz.

İzmir Menemen Lora Düğün Salonu ailesi olarak size tam da hayal ettiğiniz gibi bir düğünü yaşatmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mermerli, İnkılap Cd. No:29/A, 35660 Menemen/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lora Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.