Lighthouse Pool & Pub

E-posta Gönder

  • Seferihisar, İzmir.

Lighthouse Pool & Pub Hakkında

Uzun yıllardır pek çok farklı işin üstesinden geldikten sonra, sevdiğimiz ve bildiğimiz bir sektörde yerimizi almaya karar verdik. Eğlencenin profesyonel hali için üç ortak bir yolculuğa çıktık ve Sığacık’ta manzarası, atmosferi ve tarzıyla benzersiz mekânın kapılarını misafirlerimize açtık. Şimdi Lighthouse Pool & Pub’ın eğlence anlayışıyla bekârlığa veda, doğum günü ve after partilerin de adresi olmaya hazırız. Siz bu gece için hazır mısınız?

Havuz başı partiniz enfes tatlar ve kaliteli müzikle bir şölene dönüşecek… Dilediğiniz konsepte uygun şekilde düzenleme yapabileceğimiz Lighthouse Pool Pub’ta geceye, size özel olarak hazırlanan bir davet menüsüyle başlayabilirsiniz. Şefimizin hazırladığı ve mutfak ekibimiz tarafından şık sunumlara dönüştürülen lezzetleri dostlarınızla birlikte hoş sohbetler eşliğinde denedikten sonra havuz başına geçebilirsiniz. Burada kokteyle dönüşen gecenizde, güzel müzik eşliğinde uzun bir gece geçirebileceksiniz. Üstelik zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, alkollü ve alkolsüz kokteylleri de deneme şansı elde edeceksiniz. Özgürce dans etmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

“Uzun zamandır bu kadar güzel eğlenmemiştim!”, diyeceğiniz gecenin en önemli detayı olan; konsept hazırlıkları, müzik kalitesi ve ışıklandırma için kaliteli hizmet sunduğumuzu da belirtmeden geçmeyelim. Çünkü partinizi taçlandıracak tüm detaylar için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. İşimizi ve eğlenceyi seviyor, bu yüzden son teknoloji; ses, sahne ve ışık ekipmanları kullanıyoruz. Kısa zamanda parlayan ve 2019 yılı itibariyle İzmir bekârlığa veda partisi mekânları arasında bir marka haline gelen eğlence merkezimize siz de davetlisiniz.

Acele edin, unutulmaz bir gece için bir ân önce Lighthouse Pool & Pub ekibiyle irtibat sağlayarak rezervasyon ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alın. İletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız, parti hazırlıklar için ilk adımı atmış olacaksınız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sığacık Mah. Akkum Cad. Teos Marina No: 4/21 Seferihisar/ İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.