• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

La Capria Suite Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

La Capria Suite Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

La Capria Suite Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

La Capria Suite Hotel Sıkça Sorulan Sorular

La Capria Suite Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

La Capria Suite Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.La Capria Suite Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

La Capria Suite Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

La Capria Suite Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

La Capria Suite Hotel Hakkında

İlk olarak İzmirlilerin, sonrasında ise tüm Türkiye’nin yaz sezonu tatilleri için yoğun talep gösterdikleri Alaçatı’da yer alan otelimiz farklı tasarımları ile hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek zevk sahibi kurucularımız tarafından tasarlanan otelimizde; kurucularımızın dekorasyon konusundaki alışılmışın dışında fikirlerinin izlerini, otelimizin her bir noktasında rahatlık ile görebileceksiniz.

Birbiri ile ahenk içerisinde yüzlerce rengin bir arada kullanıldığı otelimiz oryantal esintileri ile sizi ve davetlilerinizi adeta bir büyünün içine alacak. Her bir detayının özen ile düşünüldüğü otelimizde kullanılan aydınlatmalar bile özel olarak tasarlandı. 400’ün üzerinde aydınlatma kullanılan otelimizde bu ve bunun gibi daha nice özel detay ile karşılaşacaksınız.

Otelimiz 20 odası ile hizmet vermekte olup bunlar deluxe, supperior ve süite tarzlarındaki odalardan oluşmakta. Sizlere burada bulunduğunuz sürece sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Siz de bunun karşılığını çeşitli platformda yaptığınız olumlu dönüşler ile vererek bizi çok mutlu ediyorsunuz. İnternet üzerinde yer alan bir platformda yaptığınız yorumlar ve puanlandırmalar sayesinde “Mükemmellik Sertifikası” almak bizim için gurur vericiydi.

Özellikle dekorasyonumuz konusundaki iddiamız ile The Sunday Times’ın listelediği “Avrupa’nın En Heyecan Verici 20 Oteli” arasına girmeyi başardık.

Turizm alanında seçkin bir otel olarak verdiğimiz hizmetleri özel organizasyonlarınıza da yansıtmak istedik. Eğer kına geceniz ya da bekarlığa veda partiniz için kaliteli hizmetin estetik bir tasarım ile buluştuğu otelimizi tercih edebilirsiniz.

Özellikle kına geceniz için sıra dışı konseptlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Örneğin son zamanların en popüler kına konseptleri arasında yer alan Hint tarzı kına konsepti ile eğlenceli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kız arkadaşlarınız ile etnik desen Hint kınası modelleri içinden seçtiğiniz desenler ile kınanızı yakabilirsiniz.

Kına geceniz için farklı ve yaratıcı bir ekip ile çalışmak isterseniz formu doldurarak La Capria Suite Hotel hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi Vekili

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı Mahallesi, İnönü Cd. No:35, 35937 Çeşme/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  La Capria Suite Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.