Kokopelli Hotel

E-posta Gönder

Kokopelli Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

Kokopelli Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Kokopelli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kokopelli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Kokopelli Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kokopelli Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kokopelli Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Kokopelli Hotel Hakkında

Alaçatı’nın merkezinde, Eski Hacımemiş mahallesinde bulunan Kokopelli Butik Otel’in kapılarını bekarlığa veda partileriniz için açıyoruz. Sıcak aile ortamımız ve güler yüzümüz, sürprizlerle dolu güzel bir parti imkanı sunuyor.

Peki, sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

16 odaya sahip olan otelimiz bekarlığa veda partinizi tatile dönüştürmenizi sağlıyor. Terliklerinizi giyip, güneş gözlüklerinizi takarak arkadaşlarınız ile güzel bir tatil için, ekibimiz gerekli hazırlıkları yapıyor. Siz Bride sabahlığı, arkadaşlarınız da size uyumlu nedime sabahlıkları giyerek ve eğlenceli bekarlığa veda aksesuarlarınız ile otelimizin havuz başında eğlenirken güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Düğün öncesi stresini atıp, arkadaşlarınız ile son kez bekar olarak eğlendiğiniz bu tatilde otelimizin bahçesi ve havuzumuzun serin suları sizi rahatlatıyor. Bahçemizde bulunan oturma alanında zevkinize uygun süsleme yapıyoruz. Dilerseniz bir organizasyon firması ile anlaşarak da otelimizin bahçesinde partinizi gerçekleştirebiliyoruz. Balonlar, otrişler, çiçekler, çeşitli süslemeler ve otelimizin şefinin lezzetti yemekleri bekarlığa veda partinizi şenlendiriyor. Kahvaltı ve akşam yemeklerinizi isteklerinizin doğrultusunda düzenliyoruz.

Bekarlığa veda partinizden geriye kalacak olan fotoğraflarınızı otelimizin çeşitli kısımlarında çekebilirsiniz. Sarmaşıklarla dolu bahçemizde, havuz başında ya da otelimizin önünde üstü açık bir arabada hem eğlenip hem çekim yapabilirsiniz.

Otelimiz hijyen konusunda çok titiz olduğu için gönül rahatlığı ile partinizi yapıp konaklayabilirsiniz.

Tüm bunlara sahip olmak ve güzel bir parti düzenlemek istiyor musunuz?

O zaman, Kokopelli Alaçatı Butik Otel iletişimi için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İsteklerinizi ve sorularınızı bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Otelimizde ağırladığımız misafirlerimiz ile samimi, doğal ve huzurlu bir ortamda aile olma yolunda ilerlemek ve bu yolda beraber yürümek istiyoruz. Bu güzelliğe ortak olmak istiyor ve deneyimimizden yararlanarak bekarlığa veda partinizi otelimizde yapmak isterseniz Kokopelli Butik Otel’e bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hacımemiş Mah.12058 Sk No:6 Alaçatı / Çeşme / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kokopelli Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.