Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme

E-posta Gönder

Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Sıkça Sorulan Sorular

 • Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Hakkında

Kına gecesi için İzmir’in en gözde ilçelerinden birini seçmek istemez misiniz? Özellikle yaz etkinlikleri için tercih edebileceğiniz bahçemiz Çeşme Dalyan Keyifli Düğün Salonu kına geceniz için harika bir kır konsepti ortamına sahip. Çeşme’de şehrin o kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir şekilde keyifli zaman geçirme olanağı sunan işletmemiz kına geceniz için hizmet vermeye hazır.


Peki neden bizi seçmelisiniz?

Çeşme’de yer almamız en önemli etkenlerden biri. Son yıllarda büyük talep gören Çeşme, neden kına geceniz için tercih edeceğiniz yer olmasın? Tabi sadece Çeşme’de olmamız tek sebep değil. Etkinliğiniz için sizin arzu ettiğiniz her şeyi gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız ön görüşmelerde sizin taleplerinizi iyice öğreniyoruz. Nasıl bir konsept isterseniz? Süslemelerde hangi dekorları ve renkleri tercih edersiniz? Bu ve bunun gibi tüm ayrıntıları iyice öğreniyoruz. Sonrasında elimizde olmayan malzemelerden talep etti iseniz bir an önce temin etmek için harekete geçiyoruz.

Kır bahçemizde yuvarlak masa ve Napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Masalarımızı ve sandalyelerimizi istediğiniz renk tüller ve masa örtüleri renklendiriyoruz.

Davetinizde yemek vermek isterseniz sizin için bunu da sağlıyoruz. Bizimle istediğiniz menüyü paylaşabilir veya seçimi tamamen bize bırakabilirsiniz. Davetiniz için güzel bir menü ortaya çıkaracağımızdan kuşkunuz olmasın.

Kına geceniz için gerekli tüm dekorasyon ürünlerini çalıştığımız organizasyon firmaların aracılığı ile temin edebiliyoruz. Siz bu gibi detaylar ile uğraşmadan sadece kına gecenize hazırlanmaya odaklanın. Gece boyunca da siz sadece eğlenmenize odaklanın. Her şeyin yolunda gitmesi bizim sorumluluğumuzda olacak. Siz ve davetlileriniz gecenin keyfini çıkarırken küçük misafirlerimizi de nasıl eğlendirebileceğimizi düşündük. Onlar için de pamuk şeker makinesi getirtiyoruz.

Kına geceniz için bizi tercih etmek isterseniz formu doldurabilirsiniz. Biz Çeşme Keyifli Düğün Salonu iletişime geçmeniz için sizi bekleyeceğiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Dalyan Mahallesi, 3011. Sk. No:71, 35930 Çeşme/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Keyifli Kır Düğün Bahçesi Çeşme Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.