Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Katina Meyhane

Katina Meyhane Hakkında

Bekarlığa veda eğlencelerini organize etmek için İzmir’in en yeni nesil meyhanesi olan Katina Meyhane'ye davetlisiniz...


Birlikte hazırlayacağımız gecede dostlarınız ile bolca eğleneceksiniz. Çünkü her şey tam da hayal ettiğiniz gibi olacak! Bu konuda alanında uzman bir organizasyon sorumlusu ve ekiple çalıyoruz. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar konuşuyor, böylelikle partinizi planlayarak hazırlıklara başlıyoruz.


Geleneksel esintilerle modern çizgiler birleşiyor bu sayede kına ve bekârlığa vedaları bir arada tasarlama şansınız oluyor! Düşünsenize, dostlarınız ve ailenizin katıldığı düğün öncesi yemekli bir eğlence... Sade, sıcak bir ortam; gece boyunca şarkılar söyleniyor, yemek yeniyor ve doyasıya eğlence sizi bekliyor. Bunun için dikdörtgen masalar uzun sofralara dönüşüyor. Beyaz masa örtüleri ile siyah ve gri sandalyeler asil bir görüntü yaratıyor. Konuklarınızı ayarlayabileceğiniz ziyafet alanı; balonlar, çiçekler, renkli bekârlığa veda kartları, aksesuarlar ve servis takımları ile bezeniyor.


Sıra eşsiz tatların konuklara sunulmasına geliyor. Size karar verme şansı sunan uzun yemek listelerimiz, çeşitli alternatiflerimiz var. Damak tadınıza uyan lezzetleri bir araya getirerek kırmızı et, beyaz et veya balık menüler oluşturabiliriz. Tercih ettiniz her menü için ayrı başlangıç ve mezeler de seçebilirsiniz. Menüler eşlik edecek olan ise müzik, alkollü ve alkolsüz içecekler ile dostlarız ile yaptığınız hoş sohbetler.


Üstelik Katina Meyhane İzmir’in eşsiz manzarası eşliğinde açık ve kapalı alanlara sahip. AVM içerisinde son derece merkezi ve kolay ulaşımı olan bir konumda. Bu durum aynı zamanda otopark ve park yeri sorununu da ortadan kaldırıyor.


Siz de İzmir bekarlığa veda partisi mekanları arasında doğru adresin Katina Meyhane olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gerekense çok basit, sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim adreslerini kullanarak randevu veya fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Katina Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Katina Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Katina Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Katina Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Katina Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Katina Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Katina Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.