İnadına Fasıl

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İnadına Fasıl
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

İnadına Fasıl Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

İnadına Fasıl Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnadına Fasıl Sıkça Sorulan Sorular

İnadına Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnadına Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.İnadına Fasıl kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


İnadına Fasıl kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnadına Fasıl kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

İnadına Fasıl Hakkında

Düğününüzden önce sevdiklerinizle birlikte bir bekârlığa veda organizasyonuna imza atmak istiyorsunuz ve bunun için bir mekân arayışındasınız. Size güzel bir önerimiz var! Eğlencenin merkezi İnadına Fasıl Narlıdere’de güzel bir geceye ev sahipliği yapmak için hazır!

İşletmemizi tasarlarken olabildiğince geniş bir kapalı alana sahip olmak istedik. Bunu istemememizin sebebi; eğlenceli organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabilmek. Gecenin ilerleyen saatlerinde müziğin de etkisiyle oynamak isteyen konuklarımıza geniş bir dans pisti imkânı sağlayabiliyoruz. Orkestranın önündeki alanda dilediğiniz gibi dans edebiliyor, bu gecenin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Sevdiklerinizle hem beraber olmak hem de sohbetinizin bölünmemesi adına oturma düzenini tek, uzun bir masa olarak planlayabiliyoruz.

Canlı müzik, bu gecelerin olmazsa olmazıdır! Doyasıya eğlenebilmeniz için birbirinden profesyonel müzisyenlerimiz gece boyunca en sevilen şarkıları sizin için çalıp söylüyorlar. Geniş repertuvarları sayesinde her tarzdan müziği icra edebiliyor, sizi kâh duygulandırıyor kâh keyiflendiriyorlar. Bir şeyi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki; fasıl ekibimizden çok memnun kalacak, gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılacaksınız!

Ekibimizin her üyesinin son derece pratik ve sıcakkanlı olduklarını söylemek istiyoruz. Uzun zamandır hizmet sektöründe faaliyet göstermelerinin kazandırmış olduğu tecrübe ile bu gecede ne istediğinizi iyi biliyorlar. Tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm ilgileri gece boyunca üzerinize oluyor. Yalnızca bir bakış uzağınızda olacak, tüm gereksinimlerinizi en hızlı şekilde karşılayacaklar.

Eğlenceli saatler yaşayarak bekârlığa veda gecenizi unutulmaz bir organizasyon olarak hatırlamak isterseniz İnadına Fasıl İzmir’de doğru bir adres olacaktır. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak! Böylelikle geceniz için detaylı bir planlama yaparak hazırlıklarımıza başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mithat Paşa Cad. 811 / A Limanreis, 35000

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnadına Fasıl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.