Kocakıran Plus Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kocakıran Plus Düğün Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kocakıran Plus Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den Az

Kocakıran Plus Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kocakıran Plus Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kocakıran Plus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kocakıran Plus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kocakıran Plus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.


Kocakıran Plus Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İmza Kocakıran Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kocakıran Plus Düğün Salonu Hakkında

2000 yıllarında düğün organizasyon firması olarak adım attığımız düğün sektöründe yıllar içinde birçok tecrübe edindik. Bu tecrübelerin ışığında “Neden organizasyonlarımızı kendi işletmemizde yapmayalım ki?” diye düşündük ve İmza Kocakıran Düğün Salonu’nu açmaya karar verdik. Açıldığımız günden beri kâh gülerek kâh ağlayarak, pek çok çiftin mutluluğuna ve sevinç gözyaşlarına ortak olduk.
Hele ki söz konusu düğün kadar büyük bir öneme sahip kına geceniz ise size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Çünkü İzmir’de kına gecelerinin yeri ayrıdır. Gelin adayının kız arkadaşları ile en eğlenceli gecesidir. Biz de bu eğlenceye kaliteli teknik alt yapımız, profesyonel sahne ışıklandırmalarımız ve kusursuz organizasyon hizmetimiz ile ev sahipliği yapmak için varız. Memnuniyetinizi o an yüzlerinizde görebilmek bizim için her zaman en önemli husus olmuştur. Bunun için kına gecenizi planlama aşamasından tutun da son ana kadar her şey ile özel olarak ilgileniyoruz. Aynı zamanda sektörde organizasyon firması olarak da faaliyet gösterdiğimiz için; salonumuzu kına geceniz için istediğiniz konseptte hazır hale getirebiliyoruz. 4 farklı renk seçeneği sunduğumuz kına tahtlarımızdan pembe, fuşya, mor ve beyaz renkteki istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Çok çeşitli kına süslemelerimiz ile salonumuzu süsleyerek kına töreniniz için istediğiniz ambiyansı yaratıyoruz.
Kına kıyafetleriniz için bindallı ve kaftan seçeneklerimiz arasından hem kendiniz hem de arkadaşlarınız için istediğiniz renk ve modeli seçme imkânı sunuyoruz. Sizi hiç bir detay ile uğraştırmıyoruz ve kına mumunuzdan kına tepsinize kadar ihtiyacınız olan her şeyi temin ediyoruz. Sıra eğlence kısmına geldiğinde ise kına ekibimiz ve nedimelerimizin dans şovlarından bahsetmezsek olmaz. Kadın DJ’imiz ise kız kıza eğlencenizi doyasıya yaşayabilmeniz için listesini istediğiniz şarkılardan oluşturacak.
Gönlünüzce eğlenme fırsatı sunacağımız kına geceniz için bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfadaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mah. Fatih Cad. No:43 Bornova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kocakıran Plus Düğün Salonu Yol Haritası

Kocakıran Plus Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tuba & Görkem

Düğün Tarihi: 01.01.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Harika bir kır bahçesi... kır düğünü yapmak isteyen herkesin düşüneceği ilk mekan olmalı. Harika bir müzik müthiş bir görsellikle istediğiniz herşeyin karşılandığı şahane bir mekan..
gidip görmeniz yeterli... bir kere değil bin kere evlensem yine orda düğün yaparım...

Sevde & Erdem

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Mekan geniş ferah rahattı ve eşimin ailesine olan yakınlığı sebebi ile tercih ettik, çok da içimize sindi, her şey mekan kır düğünü konseptine uygundu, yerde ki çimler güzel ve oldukça düzenliydi. 650 -700 kişi konuğumuz vardı ve konuklarımızdan olumsuz yönde herhangi bir geri dönüş almadık. Konum... devamı 

Selmadüzgün & Özgür

Düğün Tarihi: 05.06.2015


öncelikle sunu söylemek isterim .öncelikle imza kır dügün salonunda tüm çalısanlara çok ama çok tesekkür ederim hizmet konusunda 100% cok mükemmel organizasyonları vardır.pasta sı mükemmel içecek konusunda heryerde plastik bardak la hizmet veriyorlar fakat burda herkisiye özel cam bardak la hizmet... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.