Gümüşpala Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gümüşpala Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gümüşpala Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gümüşpala Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gümüşpala Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşpala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gümüşpala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gümüşpala Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gümüşpala Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Gümüşpala Düğün Salonu Hakkında

Kına davetinizi Gümüşpala Düğün Salonu çatısı altından yaşamak istiyorsanız profesyonel hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla karşınıza çıkıyoruz.


Kırmızı ve beyaz renginin ağırlıklı kullanıldığı salonumuzda 400 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler ışığında, sandalye giydirme rengine karar veriyoruz. Sadece giydirme değil tabi ki müzikler, dekoratif süslemeler, kına aksesuarları gibi birçok konuyu konuşuyoruz. Bunun ışığında bir program hazırlıyoruz. Kına günü geldiğinizde her şey hazır oluyor! Böylece keyifli ve hiçbir şeyi dert etmediğiniz bir kına gecesi geçiriyorsunuz. Belirtmek istiyoruz ki aklınızda eğer özel konseptler varsa bir kına organizasyon şirketiyle anlaşmanız en doğrusu olacaktır. Böylece hayallerinizin sınırlarını zorlayacağınız bir kına daveti yaşayabilirsiniz.


Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerle de hizmet veriyoruz. Bir catering firması yardımıyla da kına menünüzü hazırlayabilirsiniz. Ya da ikramlı bir seçenek varsa aklınızda özel atıştırmalıklar hazırlayabiliyoruz. Gümüşpala Düğün Salonu fiyatları ise bulunduğumuz bölgeye göre çok daha uygun. Çünkü bir belediye tesisi olduğumuzdan dolayı her bütçeye hitap eden fiyatlandırmamız var. Bu sebeple maliyetten dolayı gerçekleştiremeyeceğinizi düşündüğünüz fikirlerinizi tekrar ele alabilirsiniz. Aslında diğer salonlardan da en büyük farkımızın bu konu olduğunu düşünüyoruz.


Kına esnasında size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece kına programı hakkında bilgilendirme yapıyor. Organizasyonunuz esnasında hangi adımlarla ilerleyeceğiniz konusunda endişeleriniz kayboluyor. Kına yakılmasından davul şova kadar her anınızda yanınızda olduğu için de sorularınız ya da sorunlarınız olduğunda hemen çözüme kavuşturuyor.


O zaman gelelim Gümüşpala Düğün Salonu iletişim bilgilerine. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Hem uygun fiyattan hem de kaliteden yararlanmanız için bir form kadar uzağınızdayız. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağladıktan sonra planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Gümüşpala Mahallesi, 7037. Sk. No:49/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gümüşpala Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.